Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen oldalszerkesztőt tudsz...

Milyen oldalszerkesztőt tudsz (Lent nézd a szöveget! )?

Figyelt kérdés

Hát nekem, ingyenes oldalszerkesztőt írjatok! Ami hasonlít a lapunk.hu-ra vagy a gportal.hu-ra!!!

Az a helyzet, hogy egy neveldés oldalt szeretnék nyitni, és a lapunk.hu-n már nem lehet. A gportal-os oldalt meg megkell venni. Nekem a mobilom kártyás, nem előfizetéses, a szüleimnek kicsit fura lenne, hogy eltűnt róla 500 Ft, mivel nem is nagyon telefonálok inkább csak zenehallgatásra használom.

(Ha tud valaki ingyen adni egy gp-s oldalt amit már megunt akkor hirdetném a másik oldalát!!)

Csak erre a kétfajta oldalra jó nyitni neveldés oldalt. Így valami ezekhez hasonlót írjatok! Köszi! :-)


2010. júl. 29. 08:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha ez annyira fontos neked akkor keresel egy hozzá értőt és megcsináltatod vele némi pénz fejébe...
2010. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Sztem elég lesz az ilyen szövegekből. Csak holnap címet lehet írni.

Eddig 1 normális válaszoló volt. Neki köszönöm! :)

2010. júl. 30. 10:47
 23/28 anonim ***** válasza:

az itt válaszolóknak mind igaza van. ha nem tudod mi az, hogy oauth, javascript, ajax, php, szerveroldali programozás, html, css, nem tudsz programozni, akkor előbb tanulj meg. aztán 3 év múlva itt találkozunk.

de ha olyan jóól tudsz mindent, akkor mond meg, mit jelent ez:

<link rel='stylesheet' href='stylesheet.css' type='text/css' />

2010. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Basszus te most megjátszod ezt az egészet? Vagy ember lehet ennyire hülye?!
2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Jó lásd meg arany szívem megpróbálok segíteni. Megírod az oldaladat mondjuk Front Page-el. Aztán szépen feltöltöd Ultra Web-re FTP-n keresztül és már van is neveldés oldalad.

Kb ennyi...

2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nem akarok ilyen oldalt, amin fel kell tölteni...

Gp-s oldalra szeretnék neveldét, vagy a gp-hez hasonló oldalra szeretnék neveldét. nem pedig kódolásos módon...

amúgy meg van egy gp-s oldalam amin más csinálta a css kódot, de majd én is megpróbálkozom vele.

nos, arra az oldalra azért nem nyitok neveldét mertmár nagyon sokszor váltottam témát... mostmár megszeretnék állapodni 1 témában...

Ha ezt elolvassátok akkor lehet jobban értitek! :P

2010. júl. 31. 19:01
 27/28 anonim ***** válasza:
Én bocs, de még gyengébben értem! És lenne egy kérdésem: Hány éves vagy? Ha írsz privátot, szívesen segítek!
2010. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Besz4rok.Tisztázzuk.NEM LEHET GPORTAL MLAP MEG IEN GPS SZ4ROKKAL NEVELDÉS OLDALT CSINÁLNI MAXIMUM EGY STATIKUSAT.HA NEVELDÉS OLDALT AKARSZ AKKOR TANULJ MEG PROGRAMOZNI AMIT AZ ELŐTTEM IROK MONDTAK.HA NEM TANULSZ MEG NINCS NEVELDE!!ENNYI.sry de idáig nem értetted látom.
2010. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!