Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Az új vagy a régi gyakorikerde...

Az új vagy a régi gyakorikerdesek.hu a jobb?

Figyelt kérdés
Ez csak egy szavazás. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Előre is köszi a szavazásokat!

2020. máj. 18. 17:48
1 2
 11/15 Gyakori93 ***** válasza:
100%
Igen. Volt értesítés, de csak akkor ha pár napig nem néztél rá a kérdésedre, akkor kaptál egy e-mailt. De ilyen ami most van, hogy oda rak egy kék pontot, ilyen nem volt. Legalább is én nálam nem volt hasonló értesítés!
2020. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#9 Én még nem találkoztam eggyel sem.
2020. máj. 19. 08:46
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

Az új megteremtette az alapokat, megmozdított valamit. A dizájn és a színek borzalmasak. De az új funkciók nagyon hasznosak és előremutatóak (szavazás pl).


Most a színekkel babrálni kb 5 perc lenne... nem is értem miért nem lépik meg 🤷‍♂️


De nyilván jó lenne még fejleszteni. Pl ez, hogy 10 válasz van egy oldalon?? Nem értem... vagyis értem... újratölt az oldal, újratölt az összes reklám 😃

De meg lehetne oldani úgy is, hogy folyamatosan jelennek meg a válaszok lefelé görgetve, velük folyamatosan töltenek be a reklámok is. Élő chat szerű, válaszrendszerű is lehetne végre a fórum (mint amilyen egy sima facebook megosztás is). Jó lenne egy képmegosztási, beágyazási lehetőség is, de ugye annak már olyan jogi felelősségei vannak, amit egy ilyen kis oldal nem tud vállalni, a tárhelyigényről nem is beszélve. Magyarországon ennyit lehet kihozni egy ilyen oldalból sajnos. Bele lehet áldozni az életedet, de nem hoz vissza annyit. Ezért sem törődnek az oldal készítői vele.


A helyükben én jobban tarhálnék. Tehát azt simán lehetne, mint ahogyan egy index-hvg-444 tarhál az olvasóktól. Nem a felugró ablakokkal, hanem diszkrétebben, oldalba ágyazva 😃

2020. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Igaz, ezeket nem találtam meg, de a Write only nem igaz rám.
2020. máj. 19. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!