Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen szövegszerkesztőt...

I-have-a-lot-of-freetime kérdése:

Milyen szövegszerkesztőt használtok weboldalkészítéshez?

Figyelt kérdés
Én eddig VS Code-ot használtam, viszont most, hogy elkezdtem felfedezni a GitHubot elkezdtem áttérni az Atomra.

2020. máj. 21. 09:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Hát kinek a pap, kinek a paplan.


Engem kimondottan zavar mikor magától tesz oda dolgokat, de hát nem vagyunk egyformák. Én a Notepad++-t szoktam meg és maradok is ennél, de nyilván rengeteg alternatíva van ki kell próbálni többet.

2020. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"Hát kinek a pap, kinek a paplan."


Pontosan. Nekem is azaz elvem: "Vallásról, oprendszerről nem vitázunk! Úgy sem fogunk egyet érteni..." :D Kb az IDE is IDE sorolható. (fúú ez szóviccnek is gyenge volt. bocs.)


A lényeg, hogy mindenki mást szokott meg és más áll neki kézre... még kollégák között sem volt ebből egyetértés soha, cégen belül is mást használtunk. Ha bármelyikőnknek át kellett volna térnie arra amit a másik használ, lassította volna a munkát.

2020. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
áruljátok már el hogy írtok angular kódot notepad++-ban
2020. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"áruljátok már el hogy írtok angular kódot notepad++-ban"


Ugyanúgy mint bármi mást.

2020. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

14


És szerinted produktív tudsz lenni vele? Gyorsan tudsz dolgozni? Vagy feleslegesen szopatod magad?

2020. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális cégnél azt az IDE-t használhatod, amit megszoktál, nem jó ötlet a céges "standard" erőltetése. Nyilván a coding standard megkövetelése az kell, de az nem az IDE-n múlik, meg hát egy lintert beállítasz és kész.

Nekem volt olyan cég is, hogy még az oprendszert sem írták elő. Volt, aki Windowson dolgozott, volt, aki Ubuntun, vagy más Linuxon. Amíg a végeredmény megvolt jó minőségben és határidőre, addig nem számított a környezet.

2020. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

15


Eddig semmi gondom nem volt vele, minden megvolt időben.

2020. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

17


valszeg nem egy komoly cégnél dolgozol, vagy magadnak tákolgatsz, vagy hazudsz. Ha egy szoftverfejlesztő cégnél meglátnának valakinél notepad++-t már eleve fel se vennék. És nem azért mert Notepadot használ, hanem ez jelzi azt, hogy mennyire nincs képben az egész témával kapcsolatban.

2020. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk Notepad++ tényleg nem a leghatékonyabb eszköz. Én csak arra szoktam használni, mikor egy excelből kapott listát kell SQL-be beszúrható stringlistává alakítani, mert regex-el szépen lehet manipulálni.
2020. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Azért a sokangular-huszártól megkérdezném, hogy mi az, ami szerintük ennyivel alkalmatlanabbá teszi a Notepad++-t? Az, hogy így soronként 2 betűvel többet kell írni, és tudni kell az elemek és tulajdonságok neveit?
2020. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!