Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy statikus oldal elkészítésé...

Egy statikus oldal elkészítéséért mennyit szokás elkérni?

Figyelt kérdés

Felkért egy ismerősöm ismerőse, hogy csináljak egy weboldalt a cégének. Nem webshopról lenne szó. Csak egy egyszerű szép designeval ellátott oldal ahol be tudja mutatni a céget pár sorban, néhány referencia munkát képekkel, szolgáltatásokat ilyesmi. Responzive designe alap persze.


Html, Css és egy kis JavaScriptel oldanám meg. Elsőre erre gondoltam. Nincs igény Admin oldalra. Első körben báris.



2020. nov. 25. 22:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
számla nélkül 10-20 ezer. :) Tapasztalatból mondom, elég sok bemutatkozó oldalt csináltam anno 4 éve, kicsi cégnek. ha tudsz adni számlát akkor több
2020. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Amennyit a cég tud fizetni, nyilván ha kicsi, százezrekről ne is álmodj. És persze számlát kell adnod, hisz cég, nem fizethet számla nélkül.
2020. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem sokba kerül sajnos.

Szerintem is 10-20 ezer ft.

Ha lenne hozzá profi grafika, parallax szerű, akkor már drágább lenne

2020. nov. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Miért kellene számla? Baráti alapon nem csinálhattam volna meg neki ingyen? Vagy ha netán értene webfejlesztéshez, akkor nem csinálhatja meg magának, mert nem tudja elkönyvelni?


A cég van akkora, hogy a tulaj 100.000 es nagyságokat kifizet farzsebből.


Nem mintha le akarnám húzni. Csak érdekelt mennyit ér a munkám.

2020. nov. 26. 01:57
 5/31 A kérdező kommentje:
Parallax web designet csináltam már. Azt bele is gondoltam építeni.
2020. nov. 26. 01:59
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

"Baráti alapon nem csinálhattam volna meg neki ingyen?"

Miért, ingyen csinálod meg?

Na ugye, hogy nem.

Tudod, azért az, amikor egy profitorientált vállalatnak dolgozik az ember, az nem ugyanaz, mint amikor a haveromnak segítek be a privát oldalába. Ugyanis az egyik esetben neki ez közvetve, vagy közvetlenül anyagi hasznot hoz, a másik esetben meg nem. Jogilag pedig nem mindegy, hogy magánember kér meg valamire, vagy egy válallat.

Ja, és csodálkozunk, hogy döglődik a gazdaság, amikor már ciki, ha netán valaki nem feketén akar valamit elvégezni. Persze, hogy egy állításod szerint pénzben úszó cég majd nem fog számlát kiállítani. Nem is lepődök meg.

Ja, hogy "ha netán értene webfejlesztéshez, akkor nem csinálhatja meg magának"? De. De történetesen nem ért hozzá.

Egyébként max. 20-30 ezret ér meg.

2020. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 26. 10:41
 8/31 anonim ***** válasza:
43%

előbb-utóbb rájön hogy kell mögé egy cms

sima oldal mondjuk 100k, cms-sel együtt 300

és akkor most nagyon barátit mondtam, mert igazán nehéz szülés a tartalom lesz, számolj minimum 10k/órával.

2020. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%

10-20k? normálisak vagytok? én 2008-ban aki ilyet mondott, azt mondtam, oké, ennyi volt az hogy meghallgattalak és tanácsot adtam mit csinálj. és nem vállaltam. majd megcsináltatja szomszéd Pistikével.

ennyiért a megrendelő teljesen komolytalan.

2020. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Foglalkoztam Drupallal CMS-el illetve Laravel Php keretrendszerrel is. Persze csak itthon önszorgalomból. Elkezdhetném Laravelben is, de teljesen feleslegesnek érzem. Mármint a megrendelő részéről nincs olyan elvárás ami egy komolyabb technológiát igényelne.


Tekintettel arra, hogy a teljes designe rám van bízva és igényesre is szeretném megcsinálni. 10-20k-t elég kevésnek tartok. Akármilyen statikus oldal.

2020. nov. 26. 14:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!