Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy statikus oldal elkészítésé...

Egy statikus oldal elkészítéséért mennyit szokás elkérni?

Figyelt kérdés

Felkért egy ismerősöm ismerőse, hogy csináljak egy weboldalt a cégének. Nem webshopról lenne szó. Csak egy egyszerű szép designeval ellátott oldal ahol be tudja mutatni a céget pár sorban, néhány referencia munkát képekkel, szolgáltatásokat ilyesmi. Responzive designe alap persze.


Html, Css és egy kis JavaScriptel oldanám meg. Elsőre erre gondoltam. Nincs igény Admin oldalra. Első körben báris.



2020. nov. 25. 22:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
akár json is jó, bár eléggé fapad, de tuti az lesz majd a következő, hogy írni akarja a szövegeket, meg cserélni a képeket
2020. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Esélyes. Akkor viszont muszáj lesz Php és valami adatbázis mellé.
2020. nov. 26. 17:12
 13/31 anonim ***** válasza:
38%

Hiába is pontozod le azokat a válaszokat, amelyek megmondják az igazságot.

10-30 ezer forintnál többet jelenleg ma nem ér egy "csak" statikus html, és CSS-el összerakott oldal. Nyílván oldal és design függő, de akkor sem ér többet.


Igen, ha webshop rendszert építenél ki adatbázissal és egyéb nyalánkságokkal, ott 100-200 a kezdő összeg, amely akár(főként céges megrendelés esetében) 1 millió forintig is terjedhet, sőt, mostanában egyre többször meg is haladja ezt az összeget is. De, ahhoz tudás kell, valódi és erős front-end tudás.


Kezdő front-endes havi fizuja kb 200-250 ezer ft, hacsak nem protekcióval kezd el dolgozni.Ez a valóság. Én is szeretnék 40 milliót/hét. De ha egyszer nem annyi, akkor nem annyi. Fogadd el, tanulj, és később sokkal többet kereshetsz majd.

2020. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

nekem mindegy ha 3 babszemért csinálsz oldalakat #13, én csak annyit mondtam 10-20k az a tanácsadás kategória, egy statikus weboldalt nem egy óra alatt raksz össze..

amúgy kérdező miért nem WordPress?

2020. nov. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%

De nem kapsz végzettség nálkül 30 ezer ft-ot egy statikus webpoldalért...

Mert nem ér annyit. Lepontozhattok megint, de akkor sem. Nem ez a valóság.

Ha pedig állás is kell, kitörölheted a segged html és css tudással. Ahoz más is kell.

2020. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%

utolsó:

végzettség nem kell weboldal készítéshez. az a lényeg hogy meg tudd csinálni és legyen a megrendelőnek megfelelő ízlésed

egy weboldal készítése nem abból áll hogy a frontendet összedobod 2 óra alatt, hanem számtalan találkozó, megbeszélés, a megrendelőnek sokszor pontos elképzelése sincs mit szeretne. egy 3-4 hónapos project meg nem 30k

de persze biztos van aki ennyiért is megcsinálja de az a for food kategória

2020. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

WordPressel soha nem foglalkoztam. Eszembe se jutott.


Ki mondta, hogy nincs végzettségem? Nem nagy durranás, de azért egy Műszaki Informatikus BSc diplomám van. Előzőekben pedig már írtam, hogy valamilyen szinten a Laravelhez is értek. Ebből kifolyólag viszont lehet gondolni, hogy Php, OOP, MVC, SQL ismereteim is vannak. Ami tudom, hogy szintén nem nagy dolog ma már.

2020. nov. 28. 16:56
 18/31 anonim ***** válasza:

16-osnak:


3 hónapos munkát csak HTML és CSS tudással hol a nyavajába kapsz te?:D

Álomvilág álomkoboldoknak :D

2020. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#18, te megértetted amit írtam? mert szerintem nem
2020. nov. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

Álomvilágban éltek. Álomfizut reméltek. Csak a kérdezőről kiderült, hogy tud ő mást is, nem csak statikus weboldalt létrehozni, ráadásul diplomás is...


DE. Egy statikus weboldal akkor sem ér annyit.

Ha egy cég valamit is ad magára, akkor van legalább egy embere, aki folyamatosan frissíti, szépíti a weboldalukat. És nem csak "valamikor megcsináltam 5 éve" ozt jóvan az úgy

2020. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!