Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek egy beadandóért...

Szerintetek egy beadandóért mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy bele fog férni az időmbe, hogy összedobjak egy php-s weboldalt és emiatt arra gondoltam, hogy valakivel megcsináltatom.

Nyilván nincs benne semmi extra, van kb 10-12 feltétel, aminek meg kell felelni.

Egy profinak szerintem max egy óra.


2021. ápr. 20. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Weboldal tervezés az jó drága...
2021. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jah, ha van felügyelet meg a többi.

Itt erről szó sincs.

Ha egy átlagos napi 25 ezerrel számoljuk egy fejlesztő bérét, szerintem mondjuk 15 ezer forint 1-2 óráért nem rossz.

2021. ápr. 20. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
"Egy profinak szerintem max egy óra." Csak a nettó kódolás biztos, de számos dolog adódik hozzá. Tervezés, tesztelés, ...
2021. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15-20 ezer reális, ha a rendesen le van írva a feladat és nem kell elmagyarázni, hogy hogy működik.
2021. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy egy profi, erre időt akar e szentelni.
2021. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A profi alatt nem egy seniort értek, hanem mondjuk aki már levizsgázott ebből mondjuk ötösre, de még nem végzett a sulival, esetleg dolgozik.

Mindegy, remélem nem lesz erre szükség.

2021. ápr. 20. 19:08
 7/8 Argloss ***** válasza:
100%

"Nyilván nincs benne semmi extra, van kb 10-12 feltétel, aminek meg kell felelni.

Egy profinak szerintem max egy óra."


Kb. hasonlóan szokták elmondani azt is amikor egy Facebook vagy YouTube szintű oldalt szeretnének maguknak az emberek.

Nagyon nem mindegy, hogy miről van szó valójában.

2021. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"van kb 10-12 feltétel, aminek meg kell felelni."

Ha leírnád mik a feltételek akkor tudnék rá egy durva becslést mondani, hogy kb mennyi idő.

2021. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!