Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Planning Póker weblap formájáb...

NovaTerra kérdése:

Planning Póker weblap formájában. Hogyan célszerű megvalósítani?

Figyelt kérdés

A cégnél aminél dolgozom folyton gond volt hogy online keresgessünk planning poker website-okat a refinementekre. Feldobtam egy ötletet, hogy lehetne saját, de én nem értek se HTML-hez, se JavaScripthez, Se semmilyen webes dologhoz. Sima mezei C# szoftvermérnök vagyok.

A cég válasza annyi volt rá, hogy rendben, de ezzel együtt meg is nyertem a megvalósítás feladatát. Van rá két hetem, de azt sem tudom hogyan álljak neki.

Ha valaki adna egy támpontot hogy milyent technológiknak kellene utánanézni, vagy esetleg valami csoda folytán lenne egy példa projektje azért nagyon hálás lennék:


Amit eddig megnéztem:

Unity: ehhez értek, így a vizuális weblapos részét abban csinálnám WebGL platformon.

ASP core: API nak néztem utána, de gyanús hogy az MVC lenne nekem a jó, de nagyon belezavarodtam az egészbe.



2022. jún. 3. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De minek ujat irni, ha van millio ingyenesen hasznalhato a neten?
2022. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Mi ezt használjuk. Szög egyszerű, ingyenes és működik. Ne akard újra feltalálni a kereket! Nem is beszélve arról, hogy 2 hét alatt nem fogsz tudni semmit összehozni, ha nem vagy benne a web technológiákban.

2022. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2022. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1,#2: Az első mondatban leírtam ezek miért nem jók.


#3: Köszönöm ez érdekesnek tűnik, köszönöm szépen


természetesen ha valakinek van még ötlete szívesen várom.

2022. jún. 3. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mit kell keresgetni? Választotok egyet és használjátok. Tényleg nem értem, hol a probléma.
2022. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, leirtad, hogy gond volt keresgetni, de minek keresgetni? Kivalasztotok egyszer egyet es mindig azt hasznaljatok. Mi is ezt tettuk, nem ertem mit kell keresgetni.
2022. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Bohóckodás.
2022. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
cool story bro
2022. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk csak addig kell keresgélni, amíg találtok egyet, utána hagyd abba, lehet az zavart meg?
2022. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Igen eléggé megzavart hogy majdnem mindenhol 3-5 használat után lejár a trial, és fizetős lesz.


De amúgy is mind1. Az ötletet a cég elfogadta, így már nem opció, hogy keresek egy hatodik különböző verziót. Céges kampánynak jó, és arra is hogy munkaidőben csinálhatom.


Ha senkinek nincs ötlete, akkor köszönöm szépen a segítséget #3-nak. Szerintem jó, lesz, de eltart egy darabig amíg megtanulom hogyan kell használni.

2022. jún. 5. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!