Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Planning Póker weblap formájáb...

NovaTerra kérdése:

Planning Póker weblap formájában. Hogyan célszerű megvalósítani?

Figyelt kérdés

A cégnél aminél dolgozom folyton gond volt hogy online keresgessünk planning poker website-okat a refinementekre. Feldobtam egy ötletet, hogy lehetne saját, de én nem értek se HTML-hez, se JavaScripthez, Se semmilyen webes dologhoz. Sima mezei C# szoftvermérnök vagyok.

A cég válasza annyi volt rá, hogy rendben, de ezzel együtt meg is nyertem a megvalósítás feladatát. Van rá két hetem, de azt sem tudom hogyan álljak neki.

Ha valaki adna egy támpontot hogy milyent technológiknak kellene utánanézni, vagy esetleg valami csoda folytán lenne egy példa projektje azért nagyon hálás lennék:


Amit eddig megnéztem:

Unity: ehhez értek, így a vizuális weblapos részét abban csinálnám WebGL platformon.

ASP core: API nak néztem utána, de gyanús hogy az MVC lenne nekem a jó, de nagyon belezavarodtam az egészbe.



2022. jún. 3. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amit a #2-ben írtam az nem fizetős, nem jár le, nincs trial. 2 éve ezt használjuk. Időnként feldob egy üzit, hogy örülne a készítő adomány aj, de ennyi.
2022. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mint említettem ez nem opció
2022. jún. 6. 00:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor megveszitek pár kávé áráért...
2022. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!