Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit kérhetek ilyenért?

Mennyit kérhetek ilyenért?

Figyelt kérdés

Készítettem egy html & css & js weboldalt. Amelyben csak az előbb felsorolt dolgokat készítettem el. Nem szeretném ki posztolni jogvédelem miatt és hogy a tulaj se hidje hogy kezdő vagyok. Azonban érdekelne hogy cca mennyit szoktak elkérni egy olyan weblapért amely rendelkezik:

Oldalsó sáv,

mozgatható háttér,

PopUp ablakok,

Egyedi kártya minták,

Üzenetküldő képesség,



jan. 12. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

"a tulaj se hidje hogy kezdő vagyok"


Miért, mi vagy szerinted?

jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha a W3C validálás 100-nál kevesebb hibát vagy figyelmeztetést dob akkor egy alap, tartalom nélküli weboldalért hosting nélkül már el lehet kérni pár százezer forintot. De ha te is tudod, hogy nem az igazi a végeredmény akkor azért ne légy túl mohó és fogd fel jó tanulómunkának.
jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy nagyon is jól müködik az oldal. És azért is szeretném meg tudni mi az amit el szabad kérni mivel keződként nem szeretnék mohó sem lenni.
jan. 12. 18:17
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha a kb. nullára pár kör sör áránál van képed többet elkérni, akkor van egy rossz hírem...
jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te ezért pénzt akarsz kérni?
jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"html & css & js" + Üzenetküldő képesség,


mivel keződként én se hidjem hogy szerver oldali rész nélkül működne.

Rákérdezek.

Csak nem az Outlook?


Baromi sok ingyenes weboldal sablon letölthető a netről. Csupán pár szerveroldali kód kiegészítés kell. Mint az üzenetküldő kód...

jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor még mindig nem tudtam meg a gyengébbek kedvért cca pénz mennyiséget is tudtok írni vagy csak okosnak próbáltak tünni?
jan. 12. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, hogy mit akarsz konkrétan kiszámlázni a vevőnek, mert a funkciókra és technikai megvalósításra koncentráltál a leírásban, nem pedig a használhatóságra és tartalomra. De teljesen egyedi weblap designért 100.000 forint alatti összeg ma már nevetségesen alacsony lenne, ennyit nyugodt szívvel el lehet kérni. Ha kellően sok munkaóra, számos egyeztetés, javítgatás és testre szabás is van benne, akkor akár többszörösét.
jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Őő úgy dolgoztál hogy az ügyfél, sőt még te sem tudod hogy mennyibe kerül????


Lehet hogy buta vagyok, de én a pénzt tisztázom a legelején.

Beszélek az ügyféllel, felmérem hogy mit szeretne. Csinálok időbecslést tételesen, hogy melyik funkciót mennyi idő megcsinálni. A következő beszélgetésen megmutatom neki az időbecslést. Így látja hogy mi mennyibe fog kerülni. Ilyenkor még eszébe juthat hogy nem is kell neki ennyiért egy funkció, és azt inkább kivesszük. És csak ez után kezdek el fejleszteni.


Azt hogy mennyit kérj, látatlanban senki sem fogja neked megmondani. Amiket felsoroltál kb nem funkciók csak a megjelenés. Az üzenet küldés az egyedüli funkció. Ahol szintén nem tudjuk hogy ki küld kinek meg hogy van e védelem a robotok ellen.


Ha jól értem nincs mögötte cms tehát mindent neked kell átírni majd rajta. Ezért én már alapból nem mernék pénzt kérni.


Ha mégis szeretnél pénzt kérni ezért, akkor számold össze hogy egy tapasztalt fejlesztő mennyi idő alatt csinálná meg, és szorozd fel egy alacsony órabérrel.



Ha én a helyedben lennék, tehát kezdő vagyok, nem egyeztünk meg előre árban, a kód minősége is kérdéses, azt mondanám hogy 1 sör + ha van bármilyen ismerőse aki szeretne weboldalt akkor ajánlon engem. Ő elégedett lesz még akkor is ha nem a legjobb, nem érzi átverve magát, te pedig tanultál, kaptál egy sört, és talán lesz lehetőséged az ajálása miatt új munkát szerezni amit jobban tudsz majd csinálni az itt leirtak alapján.

jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kódod is olyan pocsék, mint a helyesírásod, akkor nem sokat.

Erről a kliensoldali üzenetküldésről mesélhetnél viszont.

jan. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!