Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyit kérhetek ilyenért?

Mennyit kérhetek ilyenért?

Figyelt kérdés

Készítettem egy html & css & js weboldalt. Amelyben csak az előbb felsorolt dolgokat készítettem el. Nem szeretném ki posztolni jogvédelem miatt és hogy a tulaj se hidje hogy kezdő vagyok. Azonban érdekelne hogy cca mennyit szoktak elkérni egy olyan weblapért amely rendelkezik:

Oldalsó sáv,

mozgatható háttér,

PopUp ablakok,

Egyedi kártya minták,

Üzenetküldő képesség,



jan. 12. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha nagyjából ilyen, mint az alábbi linken letölthető sablonok.

Akkor kérhet 5.000-t


[link]


-------------


De tudom, hogy ezt számlával 40.000-ért üzemelték be: [link]

Amit a szombathelyi srác bővített rajta, az a

view-source: [link] hetimenu.php oldal.


Szóval rá sem lehet mondani a fenti generált html kimenet alapján, hogy haladó szinten lenne! De vállalkozásban csinálta.


Ami nem derült ki leírásból.

- Hogy az általa említett saját kútfőből merített. Vagy valami másolat.

- Megjelenéskor igazodik minden kijelző mérethez?

- Kompatibilis minden gyakoribb böngészővel?

- Optimalizált sebesség, méret stb.?

- Valid kódolás?

- Mire gondol üzenetküldés alatt?

- Oldalsó sáv. Tehát van 2 függőleges doboz pl.?

- 1 oldalas Weboldal?

jan. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen mindegy, ki mit mond, úgyis az számít, hogy a te ügyfeled neked mennyit hajlandó adni.


A piaci ár mindig az, ahol a kereslet és a kínálat találkozik egymással. Ha te olcsó Jánosokkal próbálsz üzletelni, akik egy tízesnél többet nem szánnak erre, mert több ismerősük is van, aki ingyen is megcsinálja ezt nekik - vagy azt hiszik - akkor mindegy, hogy itt hány százezreket tanácsolnak neked...


Aztán számlaképes vagy-e, vagy feketén zsebbe gondoltad érte a pénzt? Mert ez is nagyban befolyásolja, hogy mennyit hajlandó valaki fizetni.

jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
EZ a munka cc 2 doboz kőbányait ér.
jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Bármennyit kérhetsz.
jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk elég sokat fizetnék, csak azért, hogy megnézhessem az oldalt és a kódot.
jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!