Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Frontendesek, melyik framework...

Frontendesek, melyik frameworköt ajánljátok?

Figyelt kérdés
A Vue-vel kezdtem el foglalkozni, az tetszett is. Aztán a napokban gondoltam, inkább a Reacttel foglalkozok, mert az keresettebb. De sokkal rosszabb, mint a Vue, egyáltalán nem tetszik, és most nem tudom, hogy melyikkel folytassam.
febr. 8. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amúgy annak van valami nyomós oka, hogy class helyett className van, a függvényeknek argumentumok helyett egy objektumot kell átadni, és hogy a komponens csak egy elemet tud visszaadni?

Oké, a className-et még meg is értem valahol, de a pl. a multiple element returnt miért nem tudja automatikusan lekezelni?

Az ilyen hülyeségek miatt sokszor úgy érzem, a React szándékosan akadályoz.


Állítom, hogy ha a Meta Vue-t vagy Angular-t használni, sosem jöjjének elő olyan problémák, mint a mostani is, hogy Facebookon nem lehet bezárni a Messenger ablakát :D

febr. 9. 17:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Angular-t próbáld ki. Nekem az jött be a legjobban. :)
febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én Angular-t.


Vue-t hagynám a helyedben, azt szinte senki sem használja itthon.

febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az Angular szimpatikusnak tűnik, de a legtöbb álláshirdetésben úgy szerepel, hogy React VAGY Angular. Az tény, hogy Angular kulcsszóra több találat van, mint Vue-ra.
febr. 10. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!