Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 9. 20:38
1 2 3 4
 1/33 2xSü ***** válasza:

Végre egy üdítő színfolt a „mit gondoltok az oldalamról” jellegű kérdések között.


A dizájn nézhető, a célnak megfelel. Nem tolakodik és viszonylag harmonikus. Szerintem nem is kell sokat törődni a javítgatásával. (Esetleg valami sütisebb háttér dobna rajta. Bár Párizsról, Franciaországból lehet a gasztronómián keresztül a sütire is asszociálni.)


Az oldalnak jól meghatározott célja van és a bejegyzések egyértelműen eszerint íródtak. Semmi felesleges, sallang.


A helyesírás is megfelelőnek tűnik.


Egyetlen dolog, amibe bele lehetne kötni, hogy ilyen oldalból is rengeteg van. Viszont saját receptek összegyűjtésére alkalmas, és valahol ugye el kell kezdeni. Esetleg érdemes kicsit kiemelni azokat a recepteket, amelyek saját találmányok, vagy saját módosítások. (Ha van ilyen és nem mindegyik az.) Hiszen ezek azok, amit máshol nem lehet megtalálni.


Egyetlen apró, de zavaró hiba fordul elő, amire érdemes figyelned:

A bejegyzéseknél változik a betűtípus és betűméret. Tipikusan akkor szokott ez előfordulni, ha Word-ből illeszted be a szöveget. Érdemesebb a Word-ből Jegyzettömbbe, majd onnan újra vágólapra másolva beilleszteni a blog szerkesztőjébe és a formázásokat ott véglegesíteni. Vagy eleve Jegyzettömbben, vagy a blog szerkesztőjében megírni a nyers szöveget.

2011. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsot!:)

Át fogom nézni a betűtípusokat. :)

Ezeket mind átírtam, ahogy én csináltam meg a sütiket. Szóval ha minden igaz, akkor máshol ezek a receptek nem találhatóak meg. :)

2011. nov. 9. 21:20
 3/33 2xSü ***** válasza:

Eszembe jutott még egy ötlet, amit más receptoldalakon tudok díjazni. A hozzávalók fölé esetleg érdemes feltüntetni a nehézségi fokot, elkészítési időt. Vagy ötletként még felmerülhet a tápérték, költségesség is.) Esetleg ezek alapján is címkézni a recepteket.


(Pl: Néha van, hogy az ember el van havazva, de pl. szeretne valakit meglepni egy sütivel. Ilyenkor nagyon jól jön, hogy a teljes recept elolvasása és fontolgatása nélkül elsőre látom, hogy pl. másfél óra alatt elkészíthető-e vagy sem. Nem biztos, hogy az eddigi bejegyzésekre is vissza kell vezetni, de az új bejegyzések esetén adhat plusz információt.)

2011. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 2xSü ***** válasza:
(Most látom, hogy a nehézségi fok megvan. A sütési idő is fel van tüntetve, de ez ugye nem azonos az elkészítési idővel.)
2011. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

A következő recepteknél majd nézni fogom az időt, hogy az is segítsen a többieknek:)

Illetve le fogom mérni, hogy melyik sütit mekkora tepsiben sütöttem, mert az is nagyon fontos.

2011. nov. 9. 21:45
 6/33 anonim ***** válasza:
A tetején a kép lehetne fele vastagságú, szerintem jobban nézne ki.
2011. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
köszi): majd ha lesz egy kis időm megcsinálom:)
2011. dec. 1. 21:46
 8/33 anonim ***** válasza:

Ja és a háttérkép miért egy torony?

Valami "sütisebb" jó lenne. (én vagyok az előző válaszoló is)

2011. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Miért pont az Eiffel-torony?:)

Kedvenc városom Párizs,nagyon finom sütijeik vannak, és azért mert ott szeretnék majd élni!:)

Ez vagyok én:)

2011. dec. 2. 20:51
 10/33 anonim ***** válasza:
Jaaaaaa már értem.
2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!