Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás saját edzéssel mit...

Fogyás saját edzéssel mit gondoltok róla? Jó vagy változtassak?

Figyelt kérdés
fiú vagyok. naponta fél órát edzek ( fekvőtámasz,felülés,gugolás,nyujtás,sujzózás,) és kevesebbet is eszem de a mérleg nem mutat jobbat ...és nemtudom mit tegyek
2009. dec. 15. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem rossz...! Én igaz lány vagyok, de én is ezt csináltam itthon, és nekem sikerült lefogynom amennyire szerettem volna! Az is fontos, hogy honnan indulsz és mennyire szeretnél lefogyni, nem 2 hét után fog kevesebbet mutatni a mérleg! Én 48-ról 43-ra fogytam. Nekem bevált, kitartás hozzá, szerintem menni fog. Én úgy csináltam, hogy elkezdtem 3x30 hasprés 3x30 felülés, 3x30 gugolás, és van taposó gépem amivel 5 percet tapostam. És ezeket a számokat hetente növeltem 10-el. Azzal, hogy kevesebbet eszel nem fogsz fogyni, mert csak lelassítja az anyagcseréd. Próbálj rendszeresen enni, és inkább a minőségére figyelj. Sok szerencsét!
2009. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz akkor futás és bicozás intenziven a tuti. Ha pedig sulyzos edzést végzel kevés pihenőket kell tartani kissebb sulyokkal nagyobb ismétlés számokkal. Én 3kgot fogytam és erősebb is lettem 1hónap alatt. Edzés után hús/tejszármazékú dolgokat kell betolni. A zsíros, szénhidrátos kajákat pedig nem kell nagyon enni. Este módjával szabad enni, nem bezabálni, mindig annyit egyél amennyi jól esik. És minimum 2liter folyadék naponta. Mondjuk nekem van 4 is naponta:D.
2009. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem feltétlenül mutat kevesebbet a mérleg az elején, viszont ha rendszeresen edzel, akkor az izomtömeg nő, a zsírtömeg csökken. Egyébként fél óra kevés, legalább 1-1,5 órát kellene edzened, ráadásul intenzíven.
2009. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!