Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a blogomról,...

Gemharcos1 kérdése:

Mi a véleményetek a blogomról, miben kell változtatnom? (tudom hogy sokan foglalkoznak ilyennel, de engem nem zavar)

Figyelt kérdés
Itt a cím:http:/halarealmadrid.blog.hu

2012. szept. 10. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon klassz.

1. Én kihagynám a Üdv! boxot teljesen, viszont beintegrálnám a címert a fejlécbe.

2. Furcsa, hogy mért van kétszer ez a szöveg:

"El Mejor Club del siglo XX!"-

A 20. század legjobb klubcsapata!

!HALA MADRID! - talán elég lenne spanyolul

3. A fejléc címben hozzáadnám az CF-et, Real Madrid CF

2012. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ,és a tanácsokat,aiket felsoroltál kisebb hibák,javíthatòk,a fejlécen meg dolgozok..... :D
2012. szept. 10. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
lehetne valami egyedibb stílus.
2012. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nagyon tetszik a header fekete mintás háttere.

2. Az "El mejos club..." alcím lehetne nagyobb, a 13px helyett, úgy 18px is ezzel a színnel.

3. Az "Elsőnek jelentkezek a blog saját kvízével,..." szövegben túl sok a bold kiemelés. Ott is elég lenne 3-4 sor.

4. Nagyon sok és furcsa az árnyék a címeren.

5. A jobb oldali Linkek dobozban a linkek lehetnének idézőjelben vagy egy tovább szöveg mehetne utánuk.

6. A mérkőzések dobozban kissé kaotikus az elrendezés.


UI: Azért írok ennyit, mert tényleg tetszik a blog.

2012. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás lehet, hogy az egész jobb oldali oszlopod fljebb lehetne vinni majdnem a lap tetejéig.
2012. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz,amint gép előt vagyok javítom a hibákat :D
2012. szept. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!