Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon zavar hogy felszedtem...

Nagyon zavar hogy felszedtem magamra 5 kilót, sokan terhesnek néznek, olyan gáz. Mit kéne változtatnom hogy a hasamról lemenjen a felesleg?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja heti 2x járok női tornára az 1 alkalom, 1 óra. ma voltam kipróbálni a zumbát, ami nagyon bejött az volt 1.5 óra ma.

A héten így 4 napot edzek. Kedd, Csütörtök női torna, szerda, péntek zumba.

Ha így csinálnám minden héten, de csak 1 zumbával és 2 tornával akkor mennyi esélyem van arra hogy hasból fogyjak?

amúgy sokak szerint jó a testsúlyom a magasságomhoz, de én nem vagyok vele megelégedve. 178/66 25/N


2012. márc. 7. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hullahopp karikázz:) egyik ismerősömnek az segített.20 percet csinálta minden nap
2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A torna, mozgás mellett esetleg érdemes lenne a narancsbőr elleni helyi tekercseléssel is próbálkozni.Elég sok jó tapasztalat van vele.
2012. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A 4 edzés szerintem még sok is! Lapos hasad a kőkemény Callanetics hasizomgyakorlatoktól lesz, plusz segíts rá a Forever Slim otthoni ultrahangos fogyasztógéppel!

5 kg nem olyan sok, ha terhesnek néznek 1. ők a hülyék, 2. lehet, hogy a tartásoddal van a baj inkább, vegyél magassarkút, húzd ki magad, és egész máshogy fogsz kinézni. A magasított derekú ceruzaszoknya vagy A-vonalú szoknya addig is el tudja tüntetni a pocakod!

2012. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!