Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van két dolog amitől nagyon...

Van két dolog amitől nagyon félek. Hogy tudom ezt a kettő dolgot elfelejteni?

Figyelt kérdés
A két dolog. Slenderman. Ettől már nem félek, de annyira az agyamba rögzült, hogy este, megszokott dolog, hót sötétbe, a folyosón látni. Nekem.. A másik a Figyelő (The Rake) ami friss dolog, és annyira félek tőle, hogy az borzalom. Akkor hogy tudok elfelejteni hogy ezek itten vannak? Tudom hogy nem léteznek, de ettől még a gondolat is rossz.
2013. jan. 11. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pszichológia kategória inkább. Tudatosítsd magadban, hogy nem létező dolgok, és nézz szembe a félelmeddel, menj végig a folyosón éjjel. Meg szerezz újabb élményeket. :)
2013. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerezzek újabb élményeket? Ezt hogy érted? :D
2013. jan. 11. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


képzeld el hogy az ágyad szélén igy ül .


A másik ne játsz sokat mert élettelen zombi leszel

2013. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

(első)

új élmények: úgy értem hogy "írd felül" ezt a slenderman micsodát, új emlékekkel, hogy ezen forogjanak az agykerekeid és ne a félelmeiden

2013. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a folyosón nincsen semmi csak a te félelmed. ami levegő, vagy még az se. menny végig a folyóson és elfog tűnni;)


ha meg nem mersz végigmenni, gondolj arra, hogy eddig hányszor ugrott rád a "figyelő". gondolom nem sokszor. és a híradó se attól zeng, hogy " ... egy újabb gyerekre ugrott rá a figyelő, a részletekkel jövünk a reklám után ... "

2013. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. És már volt olyan, hogy átsétáltam "rajta" és kiderült hogy ajtóról visszaverődött fény volt a feje, a teste meg a kabátom. Ezeket félretéve, még mindig zavaró hogy úgy ott van. Nem félek mostmár, köszönöm, de akkor is. Megfordulok, erre ott van. xD
2013. jan. 12. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:

14 éves ? csajok teccenek éé?


a punikával kell lassan foglalkozni fiatalur!!!!!!!!!

nem ezekkel a baromságokkal.

pont!!

2013. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem. Keress rá youtubeon hogy how to kill the slenderman. Sokszor nézd meg és ha megint látod ezt fogod látni: Die madafaka *HEADSHOT* xd próbáltam viccesen irni de ettöl már tudok aludni.
2013. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen mert az jobb lesz ha egy punci ál a házam másik felében. XD
2013. jan. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!