Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom? Pozitív, és...

Milyen a blogom? Pozitív, és negatív, építő kritikát is elfogadok!

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a kinézet érdekel, mert az változni fog. Inkább arról szeretnék kritikát, amit tartalmaz :) Még eléggé elején van a történet, de fejlődni fog :)

2013. szept. 1. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
elég gyatra
2013. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a blog neve: [link]
2013. szept. 1. 18:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Első: Gondoltam :D
2013. szept. 1. 18:37
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Így se sokkal jobb. Lényegében csak a bal oldalon a személyeket olvastam el, és azt kell, hogy mondja, túl sok tv-t nézel, és egy álomvilágban élsz (ezt a kinézet, és a kilétük, szerepük alapján könnyen le lehet szűrni). Hány éves vagy? 13?
2013. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

1. Szerintem zavaró ez a betűtípus. Ráadásul a magyar hosszú ékezetes betűket (ő,ű) nem is tartalmazza.


2. A design nagyon lapos, és (szó szerint) szürke. Mondjuk ez nem feltétlenül baj. Ha illik a témához, akkor jó, de szerintem lehetne valami színesebbet, vagy a címhez illőbbet is összerakni.


3. A fejléc nincs középen, és szerintem túl nagy.

2013. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A design még változni fog, ez nem a végleges, de köszi. A sötét színek illeni fognak a történethez, csak még nincs kialakulva. A betűtípust akkor átállítom, igazából én sem tudtam eldönteni, hogy jó-e vagy rossz. Ezek szerint az utóbbi.
2013. szept. 1. 19:04
 7/25 edemmester ***** válasza:
A betűtípus eléggé olvashatatlan szerintem. Fujj! A design lehet hogy jó lenne, de szerintem ez az olvashatatlanság tönkrevágja az egészet.Megnéztem a másik 2 blogodat, azok ezerszer jobban néznek ki szerintem. A betűtípus miatt bele sem nagyon olvastam, más egyébről nem tudok tehát nyilatkozni. A másik két blogod szerintem sokkal jobb. Ha kérdésed van vagy ha segítség kell, írj privátban.
2013. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Jéééézusom. Kicsim, nem akarsz kicsit a valósággal is foglalkozni? Pl. állat vagy környezetvédelem, vagy akármi más pl. de most komolyan...... ennyire üres vagy belül????????
2013. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: Már nem azért, de honnan tudod, hogy milyen vagyok? Nem ismersz, szóval ne rólam mondj véleményt.
2013. szept. 1. 21:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb elveszett lélek...
2013. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!