Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom? Pozitív, és...

Milyen a blogom? Pozitív, és negatív, építő kritikát is elfogadok!

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a kinézet érdekel, mert az változni fog. Inkább arról szeretnék kritikát, amit tartalmaz :) Még eléggé elején van a történet, de fejlődni fog :)

2013. szept. 1. 18:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ahogy nálam megjelenik, aszerint:


1. az oldal mérete túllóg a böngészőn, azaz használni kell a gördítősávot; ez így nem túl esztétikus, zavaró

2. a fejléc és a blogsablon külön utakon jár (nem a fejléc van elcsúszva, hanem hozzá képest a többi)

2013. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Makoscsiga válasza:

"Nem ismersz, szóval ne rólam mondj véleményt."

Ember, blogot írsz! :-D Szerinted az nem mond semmit rólad, ahogy és amit írsz? (Pláne ezzel a reflexióval... :-)

2013. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De, biztosan mond. Viszont volt egy ötletem, amit meg szerettem volna valósítani. Az, hogy írok egy történetet, nem azt jelenti, hogy csak ezzel foglalkozom, és nem a való világban élek. Csak az tudja, hogy milyen vagyok aki személyesen ismer, ti pedig nem ilyenek vagytok. Nem tudhatjátok, hogy ezzel foglalkozok-e az egész szabadidőmben, vagy csak akkor ha van rá időm. És azt sem tudhatjátok, hogy miket csinálok ezen kívül, mert nem ismertek személyesen. És persze, hogy ilyen reflexióval válaszolok, mert nem szeretem, ha úgy mondanak rólam véleményt hogy nem ismernek, és kötözködni akarnak.
2013. szept. 6. 20:01
 14/25 anonim válasza:
hihetetlenül ütközik a világunk, de szerintem folytasd ha boldoggá tesz. Az ha lehúzzák...Istenem, képzeld el, ha egyszer a kritikusok arra ébrednének, hogy mindenki olyan, mint ők...Megtiszteltél minket, hogy kikérted a véleményünket. Ne törődj senkivel, írj és legyél boldog.
2013. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
előző vagyok: nem tudom mit keres ott az "az" :) Neked adom a blogodba ;)
2013. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól írsz, de meg kell mondjam, a témaválasztás nagyon nem tetszik. Ennyi idősen már szerintem ne egy "álomvilágban" éljen az ember, ahol az a lényeg, hogy gazdag, szép és sikeres vagy. Az írást mindenképp folytasd szerintem, mert jól fogalmazol, csak én a helyedben más érdeklődési területet keresnék.
2013. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2013. szept. 12. 18:17
 18/25 anonim válasza:
33%
nekem bejön a fantáziád, és utolso előtti válaszolónak mondom, hogy szerintem attól még hogy jó képzelőerővel bír még nem hülye... nekem tetszett a történet!
2013. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"...és utolso előtti válaszolónak mondom, hogy szerintem attól még hogy jó képzelőerővel bír még nem hülye..."

Nem mondtam ilyet, és nem is céloztam rá. Értelmezd amit írtam.

2013. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 13. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!