Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a blogom? Pozitív, és...

Milyen a blogom? Pozitív, és negatív, építő kritikát is elfogadok!

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a kinézet érdekel, mert az változni fog. Inkább arról szeretnék kritikát, amit tartalmaz :) Még eléggé elején van a történet, de fejlődni fog :)

2013. szept. 1. 18:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

divatos téma de sablonos. rápillantottam és így harmincas srácként nem hoz lázba :) maradok a csillagászatnál

(egyébként a kategóriájában biztosan jó kis blog)

2013. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
szia, nekem nagyon nem tetszik :s túl mű... és szerintem nincs érzéked az íráshoz
2013. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha tartalmilag vársz visszajelzést szerintem más kategóriába tedd fel a kérdést. Akik a weblapkészítést olvasgatják javarészt reál beállítottságú emberek (félig én is az vagyok). Lehet, hogy a maga kategóriájában jónak számít a blogod, viszont akinek nem tartozik az érdeklődési körébe a téma nem tudja reálisan értékelni. Elmondhatjuk hogy tetszik / nem tetszik, de az csak egy szubjektív vélemény. Nincs összehasonlítási alapunk, hiszen nem olvasunk ilyeneket. Én nem akarlak erről a témáról lebeszélni, az "álomvilágnak" is megvan a maga helye az alkotásban (ha nem így lenne akkor kihalt volna rengeteg művészeti irányzat), de meg kell találnod a célközönségedet.


Sok sikert! :)

2014. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

1. Ne írj angol dolgokat, ha nem tudsz angolul. "in A nightmare"

2. Történetet pedig írhatsz, de egyelőre még fejlődj, és csak csendben publikálj.

3. Angol neveket angolról fordításoknál használnak magyar fordítók. Mivel te nem ez vagy, kérlek, értsd meg, hogy szörnyű a hangzása, ezért sürgősen módosítani kell a szereplők nevét.

2014. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Még egy:

4. Felejtsd el az angol címeket. Felejts el minden angolt, ha írsz, mert magyarul írsz. Nem ellenzem az angol nyelvet, lévén felsőfokú nyelvvizsgám belőle, és jelenleg angol nyelvterületen is élek, de számomra szörnyen hat a keveredés. Kicsit sem "menő".

2014. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!