Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üzemeltetni szeretnék egy...

Kolo92 kérdése:

Üzemeltetni szeretnék egy Online webkamerás felnőtt tartalmú weblapot ehhez szeretnék segítséget kérni!?

Figyelt kérdés
Milyen programozókra lenne szükség?(PHP és egy webdesign elég lenne) Hogy működik a paypass, telefonos, sms-es fizető rendszer? (egyszeri kulcsért kell csak fizetni vagy minden egyes tranzakció lebonyolítása után? Ötleteket információkat várom

2014. nov. 21. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#6: ők megtermelik, mármint akkor kapnak valamit ha van bevételük. :-)


Kérdező:

Szlovákiába érdemes céget alapítani, közel van, alacsonyabb az adó.


Megfelelő fejlesztők megtalálása, már nehezebb ügy lesz.

Ilyen komplexitásban én pl. még nem foglalkoztam a flash steaming -el.

2014. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tehát akkor eddig úgy fog kinézni a dolog, hogy a megfelelő programozókkal lesz majd a nagyobb problémám őket megtalálni.. És a szerverről mi a vélemény? Magyarországon valószínűleg nincs értelme elhelyezni viszont az avultalás miatt bérelni inkább érdemes mert azt jobban ellehet írni itthon. Viszont ahogy utána néztem a dolgoknak a lehető talán legjobb egy EU-tól független országot keresni és ott tartani a szervert. Apropó szerverről itthoni árak szerint 1.3M ft körül néztem a rack-es szervereket amit véleményem szerint érdemes a futtatásra, ez az én véleményem szerint felelne meg de abban nem vagyok egészen biztos hogy elég lesz e neki, mert még csak egy sima egyszerű programozó ismerősömmel sikerült kalkulálnom e téren!?
2014. nov. 21. 12:43
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem 1,3 millió 1/5 -ből is meg lehet a szükséges hardver. (CPU igényes csak)

Az elhelyezés már nehezebb, de indulásnál BIX a legjobb.

Legalábbis a gyorsaság és sáv széllesség terén.

Ha távol van fizikailag a szerver, akkor lassú lesz az elérés, és nem fogja tudni stabilan kiszolgálni.


Weblabor.hu prog.hu -n javaslom a hírdetést.

(utóbbin, készülj fel hogy sokan fognak kötekedni, mert heti rendszerességgel kerülnek fel hasonló témák, hogy hogy lehetne megoldani ilyent, ingyen, vagy pár tízesből)

2014. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja'h és kérj mindig referenciát, hasonló technológiák felhasználásáról, hogy elkerüld a zsákba-cicát.

Mert sokan bevállalnák a pénzért, azt majd kigoogléza gondolkodás elven.

2014. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Erre céget fogsz csak találni, "épeszű" (vagy inkább tényleg tapasztalt) programozó egyedül nem fog nekiállni ennek.


Szóval keress kapásból nagyobb vállalatokat.

Vagy esetleg vedd fel a kapcsolatot az Ustream-el. Sok technológia készen van, magyar és lehet személyre szabott dolgokat is intézni akár... (Saját oldalba embeddelt player stb... Jóval rugalmasabbak, mint gondolnátok.)

2014. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
[link] :-)
2014. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!