Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet mlap-os oldalra...

Hogyan lehet mlap-os oldalra 770x145-ös méretnél nagyobb fejlécet berakni úgy, hogy ne méretezze át?

Figyelt kérdés
Valami kód kell hozzá? (mlap= mindenkilapja.hu)
2008. nov. 12. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2200x405 -ös van kint,hogy azt átméretezte-e azt már nem tudom. [link]
2008. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem,átméretezte 770x145-re.Akkor valószínű ez a max méret amit betehetsz.
2008. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én már láttam olyat, hogy valakinek akkora fejléce volt, mint amilyen a gportálosokon szokott lenni...
2008. nov. 13. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Megtudnád mondani melyik oldal volt?
2008. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy attól is függ,hogy milyen arculat stílust választasz.
2008. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A mlap főoldalán találtam például ezeket amik ilyen nagy fejlécesek , de már többet is láttam... [link] , [link]
2008. nov. 14. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy néztem nekik a stílus a "színes körök" és valószínű,hogy arra tudtak felülre képet rakni,de nem mint fejléc,hanem háttérkép vagy csak kép.De nem biztos,próbálkozz.
2008. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fejléces navigáció kódja:



<DIV

style="LEFT: 179px; WIDTH: 746px; POSITION: absolute; TOP: 40px; HEIGHT: 291px">

<P align=left><FONT size=1><STRONG> </P></STRONG></FONT></DIV>



L e í r á s

1.Csinálj egy egyszerű modult jobb vagy bal oldalra!

2.Menj bele,kezdjünk el szerkeszteni!

3.Nyomd meg ezt a jelet,hogy a kód részre váltson:

4.Másold be az előbb említett kódot!

5.Nyomd meg ismét ezt a gombot:

6.Kattints a modul közepére kb. 2x,ekkor megjelenik egy szaggatott körvonal,a kódban zölddel jeleztem a méreteket,ekkora lesz a körvonal!(a számokat írd át akkorára,amekkora a fejléced!)

7.Tedd bele a kívánt dolgokat (linkek-menük,képek,stb.) !Majd ugyanúgy linkeld be őket,ha szükséges!

8.Mentsd el és kész is.


Piros színnel jelöltem azt a méretet,amennyire messze van a honid bal oldalától a fejléces navigáció.

Kék színnel jelöltem azt a méretet,amely a honlap tetejétől számított távolságot jelöli.

Nem kell mást dolgoznod a kódban,mint a számokat átírnod a kívánt méretre.

Semmilyen URL-t ne írj bele a kódba,semmilyen részletet ne törölj ki!

Vigyázz!Ne sokkal legyen nagyobb a fejléces navigációd,mint a fejléced,mert ha nagyon nagy a navi,akkor a naviba nem tartozó,de a navi területe alatt található link nem lesz elérhető!

2008. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, nagyon köszi! xD
2008. nov. 30. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Szivi de bocs ezt egy oldiról másoltam, gondoltam te is megtudod színezés nélkül buherálni. A számokban izész g picit és jó lesz. Visszamész a tartalomszerkesztőbe , és fölülre kattintasz.akk lesz egy doboz, abba belehúzod aztán ennyi :D Én is könyyörögve találtam rá :D
2008. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!