Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajra való kókuszolaj alkalmaz...

Hajra való kókuszolaj alkalmazható máshol is?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem kókuszolajat a hajamra, amely szőkítés során tönkrement. Eddig szépen teszi a dolgát, javított az állapotán.

A termék pontos neve: L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil Kókuszolajjal hajpakolás

 

Többször szembetalálkoztam a ténnyel, hogy a kókuszolaj a szépségápolás több területén is használható. Az egyetlen probléma, hogy mindenhol szűz kókuszolaj volt említve.


Tudom, hogy ha alapjáraton hajra kéne alkalmazni, akkor nem ajánlatos mindenhova máshova kenni. Az érdekelne leginkább, hogy a szőrtüszőgyulladás és térd, illetve könyékbarnaság ellen használható-e.


Előre is köszönöm a válaszokat.


17/L


2019. aug. 24. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szűz kókuszolaj kell mindenképp, az a hajpakolás csak hajra való.
2019. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak kókuszolajOS, nem kókuszolaj, másra nem tudod nagyon használni, csomó más dolod van benne
2019. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :D
2019. aug. 24. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Síkosítónak is szuperál ;)
2019. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!