Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK/LÁNYOK! Szerintetek szép...

FIÚK/LÁNYOK! Szerintetek szép a derékig, hátközépig érő, hosszú, fényes, sötétbarna haj?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az.Bár szerintem azon is sok múlik,milyen arc és test járul hozzá.De szép.
2010. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

persze, pláne ha jól is áll.

amúgy lány vagyok (:

2010. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép.
2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is olyat akarok! *.* 18/L
2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs csúnya arcom, kerek barna szem és hát mások szerint szép arc... és azért jó test... hastánc miatt talán. remélem érthető? esetleg lányok nem tudjátok, hogy tudnám a lapos hajamat feldobni? a lófarok nem áll jól....:/
2010. júl. 13. 20:23
 6/13 anonim válasza:
Hollámos vagy cikk-cakkos kreppelővel jól betudod dúsítani :) Én márcsak tudom mert olyan vagyok utána mint egy oroszlán(mondjuk nekem alapból dús a hajam) :)
2010. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de uncsi, főleg, ha lapos. Szerintem legalább valami jó fazont vágass bele, nem kell nagyon bántani a hosszát, de attól, hogy a haj maga szép, még mindig találhatnál sokkal előnyösebb (és jobban kezelhető) frizurát.
2010. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vágass tépett frizut, és a kreppet!!!!!! te jó ég, soha, de soha ne csináltass olyat, az iszonyat ódivatú, meg alap csúnya... szal. felejtős! A lépcsőzetes, tépett vágás iszonyat szép esésűvé varázsolja, s megemeli a fejtetőn levő tömeget. De!! semmiképp se ritkítsd! Ezt előre közöld a fodrászoddal, mert az enyém nem vágta le 1ből, h nem lenne előnyös a ritkított haj és sokadik vágás után teljesen elvékonyítja a hajad és alig lesz, csak szállingózni fog alul. Iszonyat csúnya. SZAL TÉPETT!!
2010. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húgomnak is akkora haja van,mint neked:D

Hát személy szerint nekem nem tetszik, nálam ez már a falusi paraszt lány kategória,lehet bármilyen ápolt és fényes. Remélem testvérem kinövi:)

Egyébként szerintem hullámosítsd!

19/L

2010. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem a derekig ero haj az mar tulzas .. de van akinek jol all.

tehetnel kepet , es akkor biztosat tudnank mondani, de amugy ha szep egeszseges a hajad akkor biztosan szep

2010. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!