Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó a pattanásra a...

Tényleg jó a pattanásra a sörélesztő tabletta?

Figyelt kérdés

Gyulladt pattanások vannak az arcomon, és azt olvastam, hogy ez a sörélesztő megfelelő választás lenne erre.

Szerintetek használna? Érdemes megvenni?



2019. szept. 4. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az etkezestol is sok fugg tenyleg hidd el. Nekem az segitett. Sok zoldseg es egeszseges etlek. Illetve a kovafold vizben elkeverve is sokaknak hasznal!
2019. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, én nő vagyok és 31 éves, de hasonló az arcom :( nekem a teljes életmódváltás segített, csak vizet iszom, semmi só, csakis friss fűszerek pl bazsalikom, oregánó, pici bors. Sok friss szezonális zöldség, sovány hús (hal, pulyka, csirke) tojás. Egy kis mozgás, de nálam ez sétát jelent. A vitaminok is fontosak! Illetve, ha nem javul, egy bőrgyógyász nézze meg azért.
2019. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!