Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a plazmakeze...

Mi a véleményetek a plazmakezelésről? Pattanásaimmal járok a kozmetikushoz, aki plazmával kezeli hetente az arcomat. Többi lent.

Figyelt kérdés

Minden héten egyszer megyek hozzá, és kezeli olyan 1 órán keresztül. Egy alkalom 4000Ft, szóval heti 4000-et adok ki érte. Azt mondta látni a javulást, és sokkal szebb lesz arcom 10 alkalom után. Viszont mások szerint nem látni a javulást. Én drágálom ennyiért. Ti voltatok má ilyen kezelésen? Nektek látszott a javulás?


22/Lehet


2019. okt. 24. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
* 22/Lány
2019. okt. 24. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kezelés lényege? Eletemben nem hallottam róla.
2019. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem vagyok se bőrgyógyász, se kozmetikus, csak lelkes amatőr bőrápolási érdeklődő, de nem tudom, mennyire jó ötlet egy gyulladt aknés bőrfelületet szurkálni, még akkor is, ha csak mikrotűkkel (az én tippem az, hogy semennyire).

A plazma kezeléseket a természetes kollagéntermelés serkentésére szokták alkalmazni, vagyis "fiatalító" anti aging eljárásként, a pattanásoknak pedig semmi köze se a korhoz, se a kollagénhez.


Én nem ettől várnék a pattanásaimban javulást, hanem elmennék egy bőrgyógyászhoz, aki normális termékeket tud ajánlani.

2019. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a kozmetikusom, hogy többféle plazmakezelés létezik. Ez pedig amit nekem csinál, pattanásokra való, hogy elmúljanak.
2019. okt. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!