Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran kell szőrtelení...

Milyen gyakran kell szőrteleníteni, gyantáztatni, szemöldököt szedni? Magy. Lentebb

Figyelt kérdés

Sajnos hirsutizmusban szenvede tinikorom óta, ezért szőrös a lábam, a hasam, az államon is állandóan nőnek a szőrszála, pajeszom is van, bajuszom is lenne, de csipesszel 2-3 naponta szedem. A szemöldökömet is 3 naponta szedem. A lábam és a hónaljam borotválom.


Voltam kozmetikusnál, aki legyantázta a pajeszom, és azt tanácsolta, 2-3 hétig ne nyúljak a szemöldökömhöz, se az államhoz, bajuszomhoz, és majd 3 hét múlva legyantázza.


Szerinte azért kell állandóan szednem a szőrt az arcomról, mert nem tépem ki gyökerestül, és beleszakad. De akkor mit csináljak? Ha 3 hétig nem szedem a szőreimet, nagyon megnőnek, így nem dolgozhatok!!! A lábamat el tudom takarni hosszú szoknyával, de az arcomat nem.


Lebeszélt a lézeres szőrtelenítésről is, mert nem sötét a szőröm. De fehér vagyok, nagyon sápadt, és sötétek a szőrszálaim, és a hajam is eredetileg sötétbarna.


Mit csináljak? Várjak 3 hétig, és ne találkozzak emberekkel? Hiszen látszanak a szőreim!!! Mit tanácsoltok?


2019. okt. 28. 18:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezem, milyen szőkítőt vegyek? Por vagy hidrogén keverék? Sajnos túlérzékeny a bőröm, és félek tőle. És úgy szúrnak az államon ezek a szőrszálak! Annyira utálom :-(
2019. okt. 31. 23:56
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok

[link]

én ilyet használok, van benne két krém es azt 50-50 arányba kell összekeverni. Nekem is érzékeny nagyon a bőröm, annyi hogy miután lemosod ott világosabb lesz a bőröd kb 10 percig de lehet alá vazelint kenni és akkor nem fehéredik ki semennyire sem a bőröd.

2019. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!