Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti hogy szedítek le...

Lányok ti hogy szedítek le este a sminketeket? Mi a rutinotok?

Figyelt kérdés
Olvastam már több cikket, csak ez a tortúra(lemosó hab, radír, tonizálás) esténként túl hosszúnak tűnik. Nektek mi vált be?

2019. nov. 8. 13:40
1 2 3
 11/28 Metionin ***** válasza:
Micellás víz leszedi a sminket, utána arclemosóval megmosom az arcom és annyi. Lefekvés előtt ilyen propoliszos szérumot kenek fel mert nagyon száraz a bőröm.
2019. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%
Kókuszolajjal. Párszor radírozok utána méz + rizsliszt kombóval.
2019. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Cold cream-mel bedörzsölöm, letörlöm, majd zuhany alatt megmosom az arcom. Ennyi a lemosás, utána még jön pár lépés (4-6), attól függ, milyen nap van.
2019. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%

Ezeket a 10 darabos DM-es sminkletörlő kendőket szoktam venni. Kétszer átmegyek vele a szememen, meg az arcomon, aztán kész. Igaz, én nem is kenek magamra 6 réteg különböző alapozót meg highlightert meg kontúrt meg 5 színű szemhéjfestéket. Csak spirál, 1 féle szemhéjpúder, szemceruza, és BB krém.

De van, amikor elfelejtem, vagy csak simán nincs kedvem, olyankor másnap reggel lemosom szappanos vízzel a pandaszemeket, a többi meg 1-2 nap alatt a szokásos mosakodással lejön.

Meg is hülyülnék, ha késő este / hajnalban hulla fáradtan még azzal kéne tökölnöm, hogy külön habbal, tonikkal, ilyen olyan lemosóval, meg még radírral is gyötörjem a fejem... nem is értem, mi szükség van ennyi mindenre, mikor már lehet kapni 50 féle sminklemosót, ami tökéletesen eltünteti?

Aki annyira fél ezektől a termékektől, hogy utána minden alkalommal bőrradíroz, az inkább ne használjon semmit. :D

2019. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Olajos micellás vízzel lemosom a szemsminket és a rúzsomat, utána hideg vízzel jó alaposan átmosom az egész arcomat. (Ha nem sminkeltem, akkor egy sima micellás vizet használok).

Ezután ha száraznak érzem a bőrömet krémezek, de nem mindig szoktam.

Radírozni a zuhany alatt szoktam, kb hetente egyszer.

2019. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Micellás vízzel leszedem a nagyját, aztán balea habos lemosó(a rózsaszín, hirtelen nem jut eszembe a pontos neve 😃)

Utána tonik, arckrém, hogy ne feszüljön az arcom. Ha van több spórolt pénzem veszek szérumot is. Pl legutóbb én is propoliszos szérumot használtam, nagyon imádtam

2019. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok az őszinte infókat, én úgy vagyok vele, ha valamit kihagyok valahogy mindig kicsit pandaszemű vagyok másnap. Bár a tapasztalaitok szerint, inkább csak nem biztos, hogy a megfelelő termékeket használnom.
2019. nov. 9. 22:11
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bevált rutin, szappanos meleg víz.

A kencéktől pattanásaim, száraz hámló részeim lettek, csípett, kínlódás volt.

Olyan érzés, mintha "radírozna" is, teljesen tiszta a bőröm utána. A krém is felszívódik, előtte fényes maszknak tűnt az arcomon.

2019. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Most éppen ez az aktuális, de szoktam változtatni évszaktól/bőröm állapotától függően. + ha műszempillám van, mint most, kerülöm az olajos dolgokat


1. micellás vízzel letörlöm a nagyját (Bioderma)

2. arctisztítót oszlatok el az arcomon, felhabosítom (most épp a Sheseido foamját használom)

3. foreo-val tisztítom

Ezután még átmegyek rajta egyszer egy micellás vizes vattával.

Utána jön az arcápolás rész, tonizálás, hámlasztó, szérum, booster, hidratálókrém.


A radírozást én nem szeretem, helyette hámlasztót használok.

2019. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Miért lettünk többen lepontozva? Tényleg meglepődtem most, pedig normális válaszok érkeztek...
2019. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!