Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti hogy szedítek le...

Lányok ti hogy szedítek le este a sminketeket? Mi a rutinotok?

Figyelt kérdés
Olvastam már több cikket, csak ez a tortúra(lemosó hab, radír, tonizálás) esténként túl hosszúnak tűnik. Nektek mi vált be?

2019. nov. 8. 13:40
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Azért (szerintem, bár én nem pontoztam), mert sokan jöttek a szokásos szappan+csapvíz kombóval, ami inkább árt, mint használ.
2019. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21

Én pl micellás vizet írtam, és lepontoztak. :D

2019. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Azt szokták még lepontozni, aki lekezelő. (Választól függetlenül.)


Pl. "Nem tudom, hogy lehet sminkben lefeküdni." vagy, "Nem értem, minek ennyi kence."

2019. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Na, az enyém a #10-es válasz, így lehet hogy egyszerűbb :D

Se szappan, se lekezelő stílus, szerintem... kicsit meglepődtem.

2019. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%

Saját tapasztalatot nem értem miért 0%ra kell húzni.

Igen szappan és víz, de nem a 200ft baba szappan, hanem a bőrtipusomnak megfelelő minden mentes kecsketej alapú tápláló szappan.

Tisztít, táplál, frissít. 30éves koromra jött rendbe a bőröm, amióta lesöpörtem a "bolti" kencéket a polcról, és ezt használom. Nem száraz, nem fényes nem ráncos, nem hámlik viszket ragyás... Most akkor ártott? A sminkem teljesen leszedi, nincs pandaszemem, sem semmi maradvány semmiből("teszteltük" csoda sminklemosó kendővel, mondván biztos színes lesz, nem lett), a hidratáló tényleg tudja tenni a dolgát, nem hagy kellemetlen érzetet egyik sem(azokat is váltogattam előtte, mert mindegyik mint egy maszk maradt a bőr felszínén), az alapozó is már csak tónus javításra van, hogy a kialvatlanságot leplezze, de nem a tetoválás eltüntető fedést kell használnom, rohanós reggelre elég a BB krém....

És a válaszomban nem volt semmi más negatív, hogy nem is értem miért nem vesztek micellás víz helyett 2000ft ért egy darab szappant, amit ha nem figyelsz felolvad egy este alatt 2csepp víztől, havonta, bezzeg a többség reakciója szerint én vagyok a helikopter, mert nem csordaszellem szerint járok el, és használom a csoda tisztítókat, amiktől régen szenvedtem.

2019. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Abszolút osztom a #25-ös véleményét. Én a “kókuszolajos” válaszadó vagyok. Nem értem, miért kell valakit lepontozni pusztán egy hétköznapi rutin miatt, ami nem mellesleg az egyénnek tökéletesen bevált.

Akinek ez nincs ínyére, az nyugodtan rendelje be az ezer lépéses, agyonreklámozott, alsó középkategóriás kozmetikai lemosó szetteket, senki nem tiltotta meg.

2019. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Most is lenézőek vagytok, gondolom bosszúból. 🙂

Visszamentem, felpontoztam a válaszokat.

2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ez már kicsit átment szerintem műhisztériába:D Nem tök mindegy, ki milyen kezet nyomogat?
2019. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!