Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyikkel szőkítsem ki a...

Melyikkel szőkítsem ki a hajam otthon?

Figyelt kérdés

Rövid eléggé sötét barna hajam van. Melyiket ajánljátok? Ilyen fehéres szőkére szeretném a hajam.

1. [link]

2. [link]



2019. nov. 11. 18:53
 1/7 anonim válasza:
100%

Én azt javaslom hogy otthon ne szőkítsd a hajad.

Én már meg jártam ezt az otthoni szokitest és csúnyán le égett a hajam. Másfél évembe került mire rendbe jött de még most sem az igazi.

A tanulsagbol kiindulva inkább keress egy jó fodrászt mert ő tudja mit hogy kell.

2019. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elsőhöz kell csatlakoznom. Ne szőkítsd otthon! Csúnya végeredménye lehet, ha bármi balul üt ki. És itt nem csak arról van szó, hogy te szúrsz el valamit, a festék nem minden hajon hat ugyanúgy. Ha szép hajat szeretnél, azt érdemes fodrászra bízni, saját tapasztalatból mondom.
2019. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ettől a Syoss biznasztól olyan sárga lett a hajam, hogy nem fogta be rendesen a rózsaszín hajszínező
2019. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, Melyiktől?
2019. nov. 11. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Syoss nekem nem vált be. Ha sötét a hajad, ne akarj ennyire világosat. Nekem is sötétbarna az eredeti, és sima festékkel festem, mindig itthon. Nem szívom le külön.
2019. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sötét hajad, inkább fodrász szőkítse, és több lépésben, ne egyszerre! Tönkre fogod tenni így, ha otthon esel neki.
2019. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Syoss 12-00 árnyalatát ajánlom!:) Ammóniamentes és szépen szőkít, de sárga lesz picit, szóval hamvasítani kell és nem biztos, hogy első alkalommal olyan lesz, mint a képen, ha most festett a hajad, vagy sötétebb. Festéskor Kallosplexet ajánlok, amit fodrászkellékesnél tudsz beszerezni:)
2019. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!