Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomott pattanásos hegekre...

Kinyomott pattanásos hegekre méz? Tényleg segíthet? 17/f

Figyelt kérdés

Mostanában kijött pár pattanás az arcomon, főleg a bal felén és nem tudom mitől. Kinyomom őket, de utána van hogy egy hétig is nagyon piros körülötte. Egyik haverom mondta, hogy ő mézet szokott rákenni, attól sokkal gyorsabban vissza húzódik vagy megszűnik a pirosság.


Tényleg így van? Ti mit használtok rá?



2019. dec. 10. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Vegyel gyogyszertarban sebfertotlenitot, octeni a neve. Egy fujas napi 2x3 es gyogyit, nem kesz gyulladt. Nez az butasag nagyobb gondot okot es gyulladast, vermergezesed is lehet
2019. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én aloe vera gélt használok. Fertőtleníti, és rekord idő alatt összehúzza, elmulasztja a hegeket.
2019. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első borzasztó nagy badarságot írtál! Az octenisept az rettentően szárít és a méz vérmérgezést okozhat?? Te jó ég 😄 Antiszeptikus!!! Antibakteriális!!!
2019. dec. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a házi praktikák nekem mindig kérdésesek voltak, néha többet ártanak, mint használnak. A méz tényleg gyulladáscsökkentő, de van ennél jobb megoldás is. Inkább patikában vegyél direkt erre használatos készítményt. Például az Akneroxid vény nélkül kapható kenőcs, azt ki tudnád próbálni. Ha szétszadizod is a pattanásaidat (amit egyebkent ne csinalj, óvatosan zsepivel nyomkorássz) a készítmény segít levinni a gyulladást és sokkal hamarabb elmúlik a helye. Valami 2 ezer ft körül lehet egy tubussal.
2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!