Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális mellékhatása az...

Ez normális mellékhatása az almaecetnek az arcra?

Figyelt kérdés

Hallottam a csodákat, hogy az almaecet eltünteti a pattanások nyomait, de mikor kipróbáltam, egy idő kicsit bevörösödött az arcom azon része, és nagyon megijedtem, ezért rögtön lemostam.. Ez attól függ hogy hány százalékos? Illetve az üvegen azt is írta, hogy ,,kén-dioxid”-of tartalmaz. Az micsoda? Káros a bőrre? Kicsit tanácstalan vagyok..

Előre köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 27. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, egy idő után
2019. dec. 27. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen házi praktikákkal lehet a legjobban szétcseszni a bőrt.
2019. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Érték a mérték. Okos ember érti a testbeszédet is.Tehát hallgass a szívedre,szavazz a FIDESSRE. witz.
2019. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blanka1100 válasza:

Nem, nem normális. A % elég lényeges, mivel ecet.

Illetve az adalékanyagokat sem árt használat előtt megnézni, utána olvasni, mert általában a tiszta (pure) almaecetről írnak csodatevő dolgokat. A kén-dioxid egy gyakran használt tartósítószer, szinte mindenben megtalálható, nem káros, azonban allergiát kiválthat. Valószínűleg ezzel volt neked a baj.

2019. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az üvegre az van ráírva hogy ,,biológiai erjesztésű" és hogy 5%-os. Az megfelelő, vagy vegyek másikat?
2020. jan. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!