Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kellene használnom?

Mit kellene használnom?

Figyelt kérdés

Sötét barna festett hajamat akarom kicsit feldobni,nem akarok drasztikus változást,szőke lenni,csak pár világosabb tincset ami kicsit feldobja nem akarok fodraszhoz menni énis megtudom csinálni csak az érdekelne mert még nem próbáltam,hogy elég lenne 6%-os peroxid?Nem akarom roncsolni a hajamat.

Arra gondoltam veszek egy jó minőségű szőkítőport +6%-os oxi.A festési technikán még gondolkodom,hogy sima Melir vagy balayage legyen pár azt magamban kicsit nehezebb lenne.

Esetleg valami tonerral korigálnám ha a kapott szín nem vállalható.

Mit szóltok?Ez így jolenne?



2020. jan. 4. 12:47
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne sajnáld a pénzed a fodrászra. Így rizikós hogy nagyon drasztikusan kiszőkíti. Én a karomon a szőrt 6%os peroxiddal szokatam szőkiteni és kb 3 perc alatt kiszedi belőle a színt. (és vizsonylag sötét a szőröm)
2020. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!