Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton kiszárad a kezem, mit...

Folyton kiszárad a kezem, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a bőröm és bármilyen krémet használtam eddig, egyik sem segített hosszútávon. Állandóan vörös, száraz és szinte már éget. A kézkrémeket is alig tudom elviselni, az ujjbegyeimről mindig le kell törölnöm mert idegesít. Esetleg tudtok valamit ajánlani, vagy tanácsolni, hogy mit csináljak vele?

2020. jan. 6. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilcsi vagy spéci kivonatok kellenek főleg éjszakára .
2020. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosás, mosogatás közben gumikesztyűt kell használni. A kézmosást csak a lehető legkevesebb szappannal. Lefekvés előtt pár csepp glicerint kell a kézre kenni.
2020. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

glady


Ez a krém neve. Munkavédelmi kézkrém. KIVÁLÓ!

2020. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea testápoló vált be. De ha tényleg nagyon piros és ennyire érzékeny keress fel egy bőrgyógyász!
2020. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez inkabb egeszsegugyi problema..keress fel egy orvost
2020. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen? Mármint nekem is nagyon kiszárad a kezem, de csak télen. Nekem a Nivea kézkréme vált, esetleg az Isana kézkréme, ami ilyen szappanadagoló szerű dobozban van.


De ha ez a probléma egész éves, folyton fennáll, akkor menj bőrgyógyászhoz, ha eddig nem tetted volna.

2020. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyám ősrégi praktikája a bizonyos Atrix nevű krém (olyan, mint a Nivea, - ugyanannak a csoportnak a tulajdonában van ez a márka is, csak világoszöld tégelyében van).

Ha előfordul velem ilyesmi, “kicsípi a hideg”, nagyon gyorsan elmulasztja.

2020. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:

Páromnak is ilyen a keze egész télen, és álandó jelleggel nagyon száraz a bőre.

Sokáig Neutrogenát használt, de nem volt elég neki, aztán tavaly vettünk Biodermát, az már jobb volt. A legjobb viszont az lett, amit én ajánlottam neki, a Clinique Dramatically Different Lotion+:


[link]


Igazából ez egy arckrém, de mindketten a kezünkre használjuk, ennél jobbat még nem találtunk, bár elég borsos ára is van. De legalább megfoghatom a párom kezét anélkül, hogy felszisszenne. :)

2020. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!