Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A letört, elvèkonyodott haj...

A letört, elvèkonyodott haj rendbe jöhet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy hülye voltam és a hosszú szèp dús fekete hajamat elkezdtem világosítatni...

Folyamatosan ment tönkre felé , tettek bele melírt mindent ,mar ki is szőkültem de tök sátga lett.. nem beszélve arrol hogy pancser volt a fodrasz...! Csak ígérgetett hogy jó lesz nem lesz baj..

Es hát lett.. Tönkre ment..visszafestettem sötet barnára már egy ideje nem nyult hozzá fodszász pihentetem, de ahogy mosom meg fésülöm ùgy vékonyodik elfelé ès törik.. :( mit kezdjek vele ?? LESZ MÉG VALAHA DÚSABB ÉS HOSSZABB HAJAM? Visszakaphatom még az eredeti hajam minőségét??



2020. jan. 19. 10:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szia kérdező,mi lett,rendbe jött a hajad azóta? :)
2023. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy csak most válaszolok de nem léptem be azóta.

Igen helyre jött a hajam , egészségesebb mint valaha és szép hosszú 🤗 Minden csak idő ,és ápolás kérdése.

2023. jún. 1. 22:49
 13/15 anonim válasza:
És megkérdezhetem,végül mi hozta helyre? Sajnos ugyanebben a cipőben járok egy ideje :(
2023. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyébként pedig gratulálok hozzá,és köszönöm ha válaszolsz😊🙏
2023. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy eddig nem írtam. Az idő hozta helyre. És mindig vagattam a végéből. A rossz részt le vágták. Közben àpolgattam ezzel is azzal is.. de inkább az hogy vártam hogy nőjön lefelé.. és le tudjuk vágni a rossz részt. :)
nov. 23. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!