Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyás után mikor jöhet...

Fogyás után mikor jöhet rendbe az emésztés és az anyagcsere?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 163 cm és 45 kg. Tudom, eléggé kevés, ezért szeretnék (újra) hízni. Az elmúlt 3 hónapban 3 kilót fogytam, pedig amúgy sem volt rajtam sok minden. Most viszont az a problémám, hogy az emésztésem nem a régi. Az étel megterheli a hasamat; ha "normális" adagot eszek, néha hasmenésben végződik, amúgy meg érzem, hogy nyom belülről. Szoktam gyógyteát inni, néha a biztonság kedvéért beveszek hasmenés elleni gyógyszereket is. Ezentúl megpróbálok probiotikumot szedni, mert már lassan kétségbe vagyok esve. Mikorra lesz az emésztőrendszerem újra normális?

2016. aug. 22. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha elmész orvoshoz és betartod az utasításait az evést, a fogyást és a hízást illetően is!


Hihetetlen, hogy mire képesek a kamaszok...

2016. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!