Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam meg hosszúra a...

Hogy csináljam meg hosszúra a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Régóta szeretnék hosszú hajat, de soha nem jött össze. Viszonylag gyorsan nő a hajam, de van vele egy gond, nagyon sűrű. De annyira, hogyha növesztem, felfelé nől és nagyon sűrű, hatalmas fejem lesz tőle, általában ezért egy idő után mindig levágom. Mit tudtok javasolni, hogy csináljam meg? Lehet egyáltalán hosszú hajam?

2020. jan. 26. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem használj valami hajzselét, hogy ne úgy álljon, és amint lehet be tudod gumizni, ahogy én látom, elég nagy divat a fiúknál. Egyébként meg főleg egy fodrásztól kellene tanácsot kérned.
2020. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!