Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogalmam sincs, milyen frizura...

Fogalmam sincs, milyen frizura áll jól. Hogy menjek így a fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Évek óta magam nyírom, géppel, egyforma rövidre, de most valami frizurát akarok. Viszont nem tudom, mi áll jól...

2020. febr. 5. 12:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez nem rossz, középen feláll egy kicsit, és valahogy rá van fésülve oldalt a két kopaszodó területre a homlokon:


[link]

2020. febr. 5. 15:46
 12/24 anonim ***** válasza:

igen, ez nagyon elegáns, kultúrált frizura, mindenhol szalonképes. De amit én linkeltem, az tulajdonképpen teljesen ugyanez, csak a homlok fölött nem 2 centi magasan van felfésülve az az első tincs, hanem 10 centisre.

Az a baj, hogy oldalról nincs róla kép a neten, de a komplett filmet be tudom linkelni, [link]

23:00-nál kezdődő jelenetben minden szögből látható.


A neten kopaszodó modelleket nem fogsz találni, érthető okból. De átlagembereknél simán belefér még a II. fázisban mindenféle frizura. Amikor hülyén néz ki valami, azt úgyis látod, de kár frusztrálnod magadat ezen!

2020. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ja, és én II.-III. fázisú hajamból szintén meg tudtam csinálni lazén, csak nekem azért nem áll jól, mert kerek az arcformám, és ha van oldalválaszték, nagyon félzsoldéros, ha nincs úgy meg nem tetszik.
2020. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Amikor rövidre nyírom, akkor így néz ki (oldalnézet):


[link]


Lehet-e ezt hajformázó zselé nélkül felfelé állítani vagy ide-oda tekergetni? Mert elöl nagyon erősen előre áll.

2020. febr. 5. 16:48
 15/24 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, csak meg kell növesztened hozzá.

Én elvből nem használok soha semmilyen trutyit a hajamra, ha már kopaszodom, vigyázni próbálok rá, nem minden ragacsos sz@rt rákenni...


Hosszúságot illetően, viszonyitásképpen, nekem most kb olyan a frizurám, mint az általad legutóbb linkelt képen, amire azt mondtam, hogy elegáns.


Na most, ehhez 9 centis elöl a hajam, azon a részen, ahol oldalt már nincs. A szélső oldalakon pedig 5 centi körüli.


Miközben aki nem kopaszodik, az akkor is ki tudja fésülni ugyanezt, ha elöl is csak 5 centis.

Szóval lehet azért játszadozni és kompenzálni, nem szabad rögtön feladni.


De amúgy szerintem -amennyit látni belőled, abszolút nem hasonlitasz a focistára. Sokkal fiatalabb vagy,szemüveged van, ami ad egy intellektuális külsőt, és a szemed is tök más. A többit nem látom. De szerintem sokkal előnyösebb a külsőd, mint amilyennek hiszed.

2020. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ehhez a frizurához mit szólsz? A magas homlok olyan, mint az enyém, haj vonala is kb. megegyezik. Ő is barna eredetileg, csak befestette szőkére. Csak én messze nem vagyok ilyen jóképű...


[link]

2020. febr. 5. 17:09
 17/24 anonim ***** válasza:

Rettenetes. Az egész frizura alapból rettenetes, és hogy egy kopaszodó pasi viseli, attóll még rosszabb.


Az abaj vele, hogy nem takar rá a kopasz részre, hanem még jobban kiemeli. Van olyan frizura, aminél ez nem gáz, pl. amikor egyenletesen hátra van fésülve az egész, választék és minden egyéb nélkül, de ez szerintem irtó kinos a képen


Amúgy szerintem neked az elég előnyös, ahogyan most van, mert amikor irtad, hogy a hajvonal ugyanaz, vissza kellett mennem a te képedhez, mert nem akartm elhinni. Ennyit csal az, hogy előrefésülted.


Nem akarlak itt körüludvarolni :D De szerintem vagy meg kellene hagynod a mostani állapotban, vagy abból kellene kiindulnod

2020. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Na jó, egye fene, megmutatom, ez a mostani állapot:


[link]

2020. febr. 5. 17:32
 19/24 anonim ***** válasza:

Ember, közöd nincs a focistához :D

De se az arcformádnak, se részleteidben


mindjárt linkelek pár ötletet, ami szerintem jól állna neked

2020. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

No,

Megmutatom, kire hasonlit az arcformád, és úgy egyáltalán a karaktered:

[link]


Úgy hivják, hogy Graham Wardle, és szerintem ami neki jól áll, az kb neked is.


[link]


+ én továbbra is fenntartom, hogy a linkelt rockabilly séró jól állna,

és az is nagyon jól áll, amit magadról linkeltél először, haol,simára le van fésülve és rövid a hajad

2020. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!