Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sarokkeményedés elmúlik így?

Sarokkeményedés elmúlik így?

Figyelt kérdés
Már nem dolgozom acélbetétes bakancsban, ami az évek alatt tönkretette a bőrt a lábamon. Sarkamon, kisujjam alatt vastag repedezett bőr van. Szeretném rendbehozni. Pár naponta reszelem a bőrkeményedést, fürdés után vastagon krémezem, masszírozom. El fog múlni így is? Vagy előbb utóbb bőrgyógyászhoz kell fordulnom?

2020. febr. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Fog javulni!

Viszont ajánlom a gyógypedikűrt!

Megfelelő eszközökkel és anyagokkal csodát tud tenni egy jó pedikűrös a lábaddal! :)

2020. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El fog, de lassan. A pedikürös sem tud többet tenni, ilyenkor a rendszeresség a fontos.
2020. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :)
2020. febr. 12. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig de! Nagyon is sokat számít egy jó pedikűrős! Igaz nem egy alkalomtól kell a csodát várni, és fontos a rendszeresség. Hiszen ha évekig el lett hanyagolva egy làb, az nem fog helyre jönni egy alkalomtól. :)
2020. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, de mivel a kérdező azt írta, hogy munkában acélbetétes bakancsot hordott, így feltételeztem, hogy a bőrkeményedése a súlyosabb kategóriába tartozik, amit egy alkalommal nem lehet feláztatni és leszedni, legyen a pedikűrös akármilyen jó szakember. Ilyenkor ha otthon rendszeresen "kezeli" az ember, az megoldja problémát. :)
2020. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!