Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a nők, akik festetik a...

Azok a nők, akik festetik a hajukat, miért nem hordanak inkább parókát?

Figyelt kérdés
Naponta váltogathatnák a szint és a stilust, és nem menne tönkre a hajuk sem, mint a festéstől
2020. febr. 12. 21:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hagyjatok már békén! :D Nem vagyok egyik sem!

Az egész kérdés csak abból jött, hogy férfi létemre mindig szerettem volna szőke lenni, de fekete a hajam.

Sose kockáztatnám meg, sose venném a bátorságot, hogy férfi létemre befessem, pedig ma már ez se számitana extrém dolognak. De ha lenne egy szőke paróka, egyszer kimennék benne a világba próbaképpen, mert utána nyom nélkül levehetném.


Innen jött az egész kérdés alapgondolata...


Úgyhogy nyugi lányok... ;)

2020. febr. 12. 23:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor hajra, allj neki!! Mit szamit mas mit mondd?? Sz*rd már le!! Akinek nem tetszik..am..egyszeri probafestestol meg semmi bajod nem lesz, sot, tobbtol sem, ha normalis, hozzaerto szakember csinalj!! Ettol orultebb dolgokat is ki kell probalni..:D
2020. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor is inkább a parókát választanám, az alatt megmaradna az eredeti hajam, és másnap újra "felvehetném" :D
2020. febr. 12. 23:43
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
És vajon te miért vagy még szabadlábon?
2020. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon egészséges az sem. A fejbőrnek is lélegeznie kell.
2020. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ên sem értem, mert egy parókás nö számomra sokkal szexibb, elegánsabb lenne. Eleve kiráz a hideg a tetoválós meg hajfestös, skinny nadrágos csajoktól.
2020. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!