Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szégyellem hogy kis melleim...

Szégyellem hogy kis melleim vannak. Miért nem tudom elfogadni őket?

Figyelt kérdés
Ha a suliban a lány öltözőben vagyunk, akkor is egy csomó lánynak sokkal nagyobb melle van mint nekem. Sokszor meg is bámulnak, és tuti hogy azért mert nevetségesen nézek ki, biztos fejletlen pics@nak gondolnak. Pedig 20 éves vagyok, és senkit se láttam még aki ilyen éretlen mell ügyileg. Fenekem van, de a legtöbb fiúnak inkább a mell számít.
2020. márc. 24. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb fiúnak a fenék számít, hidd el. Nekem nagyon lapos a fenekem, engem emiatt szoktak megbámulni, de olyat még nem láttam, hogy a kis mellűekkel tennék ugyanezt.
2020. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Ki nem sz..ja le,mit gondolnak? 20 évesen ha emiatt kinéznek,annyit is érnek. Nekem is kicsi volt mindig,egy ideig zavart. Aztán rájöttem,hogy egyik pasimat se zavarta. Megszoktam,megszerettem. Nem váltotok senki miatt. És elarulok egy titkot..a pasik inkább a jó s..re buknak. :) ha választhatnék inkább egy jó popót szeretnék mint nagy cicit. Nekem a fenekem.is lapos. :D de a vőlegényem szereti azt is. :)

Fel a fejjel,szeresd magad.

31/n

2020. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy pici mosolyt csaltatok az arcomra.

Igazából nem is zavarna, ha nem néznének ilyen feltűnően. Most szünet alatt persze nem is zavar, mert ki lát? Szüleimen kívül senki se. De bánt hogy olyan lenézően néznek rám. Volt olyan is amikor láttam hogy az egyik lány meglátta a mellenet és oda ment az egyik barátnőjéhez és ott suttyorogtak. Mert nem minden a külső, én soha nem bántottam senkit se, főleg hogy arról senki se tehet hogy született, milyen géneket örökölt.

2020. márc. 24. 19:43
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is kicsi, de már szeretem. Kényelmes, és így is tetszem a pasiknak. Aki meg kizárólag nagy mell alapján választ, az egyébként se kellene. Más csajok meg lehet, hogy a feneked irigylik.
2020. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert túlságosan meg akarsz felelni a környezetednek és feltehetően nem volt még igazi szerelmi kapcsolatod.
2020. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is mindig kis mellem volt.

Egyszer egy dagadt csavo beszolt nekem, hogy hu de lapos deszka vagyok.

Nem emlekszem semmilyen mas esetre, hogy valaki beszolt volna, de ha igy is volt, nem igazan erdekelt.

Igy is alompasijaim voltak mindig, pedig arcra se vagyok szep.

2020. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Srac vagyok es egyaltalan nem jonnek be a nagy mellu csajok. Sot, kb a 25. szempont lenne nalam a mellmeret. Gondolom ezzel nem vagyok egyedul. Ha jo feneked van, nalam az sokkal nagyobb plusz pont. ;)


F24

2020. márc. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha hiszed ha nem, nekem pont hogy a kis mellű lányok jönnek be.

24F

2020. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Engem zavart ezért megcsináltattam őket. Azóta magabiztosabb vagyok és az önbizalmam is nőtt.

Én nem tudtam elfogadni.

De hidd el ha majd lesz egy barátod őt nem fogja érdekelni mekkora a cicid.

2020. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kicsik! Elkezdtem fitness re járni és legalább a combom és fenekem kikerekedett. Hangsúlyozd ki, azt amid van.
2020. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!