Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szégyellem hogy kis melleim...

Szégyellem hogy kis melleim vannak. Miért nem tudom elfogadni őket?

Figyelt kérdés
Ha a suliban a lány öltözőben vagyunk, akkor is egy csomó lánynak sokkal nagyobb melle van mint nekem. Sokszor meg is bámulnak, és tuti hogy azért mert nevetségesen nézek ki, biztos fejletlen pics@nak gondolnak. Pedig 20 éves vagyok, és senkit se láttam még aki ilyen éretlen mell ügyileg. Fenekem van, de a legtöbb fiúnak inkább a mell számít.
2020. márc. 24. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hidd el kis mellekkel is népszerű lehetsz a pasik körében, pláne, ha mellé jó feneked van.

Nekem olyan szinten pici melleim vannak, hogy még az AA kosaras melltartó is nagy rám, nem is hordok semmilyet se. Mégse voltak sose párkeresési problémáim, senkit sem zavart a "hiány". Aki vonzó az nagy mellek nélkül is vonzó, egy nő szépsege nem csak a melleiből áll.

2020. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Férfi vagyok, természetesen tetszenek a nagy mellek, de egy kis mellű lánnyal is ugyanúgy ismerkedek. Önmagában a mellbőség nem jelent semmit.
2020. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az öltözős csajok véleményére én nem adnék, nem nekik kell tetszened. Sok pasinak bejön a kis mell, vagy nem az számít neki, mekkora.

Nekem is kicsik, és sosem volt gondom a pasikkal. Régebben engem is zavart a méretük, de pár jó melltartó meghozta az önbizalmamat.

2020. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is kicsi de sosem zavart.

Az eddigi és a mostani barátomat sem, a barátaimat sem, az osztálytársaimat sem, engem sem.

Ezek szerint szerencsés vagyok.

Te is lehetsz az, ha nem törődsz mások véleményével.

2020. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kis mellek előnye, hogy később sokkal kevésbé fognak lógni. Sokáig nekem is kicsi volt, és nagyobbakat szerettem volna, most viszont azt kívánom, bárcsak maradt volna inkább kicsi és egyforma.


Jelenleg ugyanis hiába vagyok még csak 30, és nem szültem, a bal mellem bizony már lóg. Ja és a legszebb az egészben, hogy nem is egyformák, a jobb látványosan kisebb, de az legalább szép feszes. Akkora a különbség, hogy nem is tudok olyan ruhát felvenni, amihez nem lehet melltartót húzni, mert nagyon látszik az eltérés.


Szóval én inkább cserélnék veled, és választanám a kicsi, de egyforma és feszes melleket :(

2020. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, bocsi, ha ismétlek. Hidd el, a melleiddel semmi probléma, csak az önértékeléseddel. Nekem is rengeteg önértékelési problémám volt, aztán egyszer elkezdtem foglalkozni magammal, sikereket értem el (itt nem kell nagy dolgokra gondolni, simán, csak olyan pályát választottam amiben örömömet lelem és jó vagyok benne, elkezdtem helyesen foglalkozni a bőrömmel, edzeni kezdtem, stb.) és ahogy szereztem önbizalmat, minden ilyen problémám elmúlt. egyszer csak átkattant az agyam, és szépnek látom magam. most már nem is értem, hogy miért nem szerettem a melleim (meg ezer másik dolgot magamon), tök szépek. :)


ezt most nem ilyen sablon motivációs tréningnek szántam, magamról tudom, hogy hiába mondja bárki, hogy sz@rd le az emberek véleményét, most valószínűleg el se tudod képzelni, hogy ez lehetséges. simán csak rá akartam világítani, hogy sokszor nem is a valós problémát látjuk. ha meg tényleg annyira zavar, teljes mértékben jogod van megcsináltatni, de csak is 100%-ban magad miatt tedd és ne hamarkodd el. :)

2020. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!