Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a frizurámmal?!

Mit kezdjek a frizurámmal?!

Figyelt kérdés

Augusztus elején szeretnék elmenni fodrászhoz. Most váll alá érő világosabb barna a hajam(eredeti) és kicsit göndör.. 2 éve levágattam rövidre,nagyon nem tetszett(a fodrász elrontotta picit),de megbékéltem vele és visszanőtt,aztán elkezdtem vasalni,de ugye gyakan begöndörödött és rájöttem a hullámos haj megoldására,és ugy hordom!:D Szerintetek egy kerek archoz milyen haj illene a legjobban? Vágatni nem nagyon szeretnék,mert növesztem( kb. cici alá érőt szeretnék)..És ritkíttatni szeretnék,mert elég dús,ami áldás és egyben átok.. Nagyon nincs ötletem,pedig eddig mindig volt elképzelésem,de sajnos mostanában nincs! Esetleg segítenétek belinkelni képeket,hogy nektek mi tetszik,hátha nekem is tetszeni fog és melette döntök?! Most teszek fel elösszőr ilyen kérdést! :) Nagyon megköszönném!


ui. Már nagyon várom,hogy megnőljön.. tudom vannak külömböző tabletták stb. nővesztők,de édesanyám ilyesmire nem akar költeni..Természetes módon gyorsítani hogy lehet? Itt az oldalon olvastam,hogy ha picit vágunk hónaponta a végéből,akkor gyorsabban nől,amit tapasztaltam,de mégmindig rövidnek találom a hajam. :)

15/L


2010. júl. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nő gyorsabban, ha mondjuk minden hónapban vágsz belőle 1 cm-t. Annyi, hogy 1 év múlva is ugyanolyan hosszú lesz a hajad, nem fog megnőni. Személyes tapasztalat. Nekem már csak kb. 5-6 cm hiányzik, hogy mell alá érő legyen, és én nem használok semmit. Az egészséges étkezés is sokat számít?
2010. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is mostanában szeretnék fodrászhoz menni én is néztem frizurákat és nekem most ezek tetszenek a legjobban:


[link]


[link] ( a legnagyobb képen lévő frizu tetszik)


[link]


remélem tudtam vmit segíteni


15/ L

2010. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, hogyha gyorsítani akarod a növekedést van ez a ricinusolaj (ami amúgy hashajtó), olcsó és természetes, de kicsit macerás, döntsd el, hogy Neked megéri e, amúgy csupa jó tapasztalatokat olvasni, volt akinek egy hónapban 5cm-t is nőtt a haja, na itt egy link: [link]
2010. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:) Sokat segítettetek..:)
2010. júl. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!