Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló krémet...

Milyen hidratáló krémet tudtok ajánlani az ordinary hámlasztó után?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a termék és mindenkitől azt hallom hogy utána viszont kell egy jó hidratáló krém viszont én egyet sem ismerek mivel pattanásos a bőrőm.

2020. ápr. 5. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidratáló mindig kell, akármilyen a bőröd. Milyen hámlasztóra gondolsz, a pirosra?
2020. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen
2020. ápr. 5. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Sima hidratálónak zsíros, pattanásos bőrre gél állagút szoktak ajánlani. Amúgy én pont most fogom feltenni ezt a hámlasztót, és utána nem hidratálót teszek fel, hanem rengeteg arcpakolást.
2020. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen olajai, azok közül bármi tökéletes lenne. Vagy sima kókuszolaj is nagyon jó (mindegy a márka), illetve van egy sequelene nevű terméke az Ordinary-nak. Ez nem olaj, de jól hidratál. Nem hagy zsíros érzetet, nappalra is lehet használni illetve, ha félsz, hogy az olajok eltömítik a pórusodat (amit kétlek, mert természetes anyagok, valamennyi gyulladáscsökkentő, antioxidáns hatású), vagy simán smink alá akarsz valamit, akkor ezt nagyon tudom javasolni. Sokáig elég és így szerintem egyáltalán nem drága.
2020. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ami nekem a legjobban bavált hámlasztás után a Bioderma Sensibio Light, illetve a Bioderma Sebium Hydra. Ezeket szoktam váltogatni. Nagyon jól hidratál mind a kettő, kombinált pattanásokra hajlanos bőröm van. A Light-ot használom sminkelés előtt hidratálóként is, a Hydra valamivel kicsit nehezebb krém, valamivel intenzívebben hidratál. A jobb beszívódás és mélyebbre jutó hatóanyagok érdekében beszereztem a Vichy-től a Minéral 89 szérumot, és ahogy reméltem, sokkal jobb lett a helyzet, tovább tart a hidratált puha bőr érzés.🙂
2020. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!