Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szóval új suliba megyek és gondoltam egy kicsit újítok. Levágatnám a hajam, ilyen fiúhajra, oldalt felnyírva, felül hosszan. Közben viszonylag sokat sminkelek, elég ügyes hozzá a kezem. Lányos ruhákat, sok szoknyát, rózsaszínt, pirosat hordanék hogy kiegyensúlyozzam a hajat. A hajam amúgy most állig érő, de mindig eltakarja az arcom és már utálom. Egyetlen bajom hogy nem akarok leszbikusnak tűnni, tetszeni akarok a fiúknak. Szóval mit gondoltok erről? (Csak a kinézetet nézzétek kérlek)

2020. ápr. 17. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
#9: Ha a kérdezőnek valóban a fiúk tetszenének, akkor miért akarna szánt szándékkal olyan frizurát magának, ami a fiúk többségének nem tetszik? Miért lenne neki olyan fontos, hogy ne tűnjön leszbikusnak? Szerintem ha valaki biztos abban, hogy heteroszexuális, akkor nem gondolkozik azon, hogy melegnek nézik-e, mert ő ismeri a saját identitását.
2020. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11: ha vki szép, az rövid hajjal is tetszik a fiúknak.

Pl. Charlize Theron. Akármilyen rövid a haja, akkor is egy gyönyőrű nő, mert nagyon szép arca, fejformája van.

2020. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a felnyírt haj, de én csak egy vagyok a millióból szóval...
2020. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#12: Szerintem ez nem ennyire fekete-fehér. El tudom képzelni, hogy legyenek olyan nők, akik akár rövid hajjal is szépek tudnak lenni, de én eddig nagyon kevés ilyet láttam. A férfiak döntő többségének a hosszú haj jobban bejön, és én magam is több olyan lányt is tudnék mondani, aki hosszú hajjal kifejezetten tetszett nekem, és szépnek is tartottam, viszont miután levágatta a haját, egészen közönségessé vált.
2020. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14: a férfiak döntő többségét nem érdekli, hogy milyen egy lány haja (körme, szempillája). Ez csak egyes nők fejlövése, akik a külsőségeknek élnek.
2020. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
A hajat a férfiak sokkal fontosabbank tartják, mint azt rengetegen hiszik, és a lány megjelenésének az összképében is igen nagy a szerepe.
2020. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#15 Pedig igen is sokat számít milyen a haj.


Sokat tud dobni egy jó frizura egy átlagos lányon is. Ma is láttam pl egy középkorú nőt rövidebb hajjal de ehh, arca szép volt viszont a haja nem illett hozzá kicsit se.


Maradj a hosszabb hajnál kérdező. 25F

2020. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Charlize Theronnak kimondottan rosszul állt a rövid haj. Fiúként én mindig is szerettem, ha egy lánynak lányosan hosszú haja van. Az még okés volt, ha vállig ért, vagy kicsit olyan Kleopátrás frizurája volt, de a rövid haj sosem tetszett. 1 lányt ismertem csak, akin a hosszú haj nem nagyon állt jól, csak a rövid (de azért nem tüsis) haj. Szerintem ritkaság. És még ő sem tetszett túlságosan, csak jobban állt neki a hosszúnál.

A sok sminket nem szerettem lányokon. Ritkán találták el. Főleg az nem tetszett, amikor sötét feketével rajzolták körbe a szemeiket, vagy azzal próbálták a szemeiket meghosszabbítani. Szerintem az szörnyű. Egy szép rúzs esetleg jól mutathat a lányon, de az sem suliba, hanem ünnepségre.

2020. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne
2020. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok, csak az én hajam mindenhol körbenyírt.
2020. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!