Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Szóval új suliba megyek és gondoltam egy kicsit újítok. Levágatnám a hajam, ilyen fiúhajra, oldalt felnyírva, felül hosszan. Közben viszonylag sokat sminkelek, elég ügyes hozzá a kezem. Lányos ruhákat, sok szoknyát, rózsaszínt, pirosat hordanék hogy kiegyensúlyozzam a hajat. A hajam amúgy most állig érő, de mindig eltakarja az arcom és már utálom. Egyetlen bajom hogy nem akarok leszbikusnak tűnni, tetszeni akarok a fiúknak. Szóval mit gondoltok erről? (Csak a kinézetet nézzétek kérlek)

2020. ápr. 17. 09:06
1 2 3
 21/22 _somebody_ válasza:
Tapasztalatból mondom. Rövid felnyírt hajjal Is kapósak a lányok. De véleményem szerint a hajad ne üssön el a stílusodtól. Mármint ha ilyen hajat akarsz akkor azért akard mert tetszik és ha olyan haj tetszik akkor kicsit tomboy vagy. Igazság szerint a tomboyok nem sok fiúnak tetszenek. Ez biztos mivel nem olyan régen én is tomboy voltam. 10 fiúból 3nak tetszettem. Ők azt mondták hogy szeretik a "menő", vad, szemet sszemért lányokat akik odaszólnak vagy épp ütnek ha kell.
2020. jún. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen haj nagyon jól tud állni, de csak ha illik a személyiségednek, és magabiztosan hordod. de egy dolgot tisztázzunk: rövid hajtól nem fogsz leszbikusnak tűnni :D nem ettől lesz vki leszbikus :*
2020. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!