Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is kozmetikushoz...

Szerintetek is kozmetikushoz kell járni, hogy sokáig szèp legyen a bőre valakinek?

Figyelt kérdés
Èn 20 ève voltam utoljára,mikor pattanásos voltam.Valamièrt èn nem szeretem.Egyszer vettem tőle egy krèmet,amitől szemorvoshoz mentem,meg valószínű mindenkèpp találna kezelni valót,akkor is,ha nincs semmi.Egyszer olyan sminket csinált,amivel inkább bohóchoz hasonlítottam.

2020. ápr. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sok kozmetikusnak nem szép a bőre, pedig nekik minden rendelkezésre áll 😁

Fontosabb, hogy vigyázz rá, pl. túlzott napozás mellőzése, és a hidratáld.

Nekem most 40 évesen szebb a bőröm, mint 20 évesen. Mivel rájöttem, hogy sok terméket nem bírok, piros, pattanásos lett a bőröm tőlük. Kozmetikushoz jártam, de az nem segített.

2020. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én is jártam regebben,mert nagyon pattanásos voltam. A kozmetikus nem vette figyelembe,hogy mennyire érzékeny a bőröm,nagyon erősen nyomkodta. Mára elmúltak a pattanasaim,de egyetlen alkalom miatt (most van 7 éve)hegek maradtak az arcomon amit még alapozoval sem tudok lefedni.

2020. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem vált be eddig egy kozmetikus sem. Azon kívül, hogy ugyanazt meg tudom csinálni a pattanásaimmal mint ők, nekem eddig több kárt csináltak, mint hasznot +még a hülye magánéleti problémáikat is végig kellett halgatnom, vagy pedig engem faggattak, bár ez csak mellékes. Szerintem a lényeg, hogyha valakinek komolyabb bőrproblémája van, az menjen bőrgyógyászhoz, a többit egy kis utánaolvasás után meg tudja oldani magának mindenki, ha akarja.
2020. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Eddig csak egy kozmetikusnál voltam, összességében nem volt rossz tapasztalat, csak vannak olyan emberek, akik nagyon hisznek valamiben, és nem lehet őket eltántorítani.


A mikrodermabrázió nekem tetszett, utána tényleg selymes volt a bőröm, de semmi nincs a világon, amitől örökké tiszták maradnak a pórusok. Az én kozmetikusom meg hallani sem akar pl. a hámlasztásról. Ő is elismerte, meg anélkül is tudom, hogy rendkívül strapabíró bőröm van, de az Ordinary-s hámlasztókra csak a fejét rázza, hogy mennyire káros.

2020. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ennek ellenére használom, mert szerintem meg nem káros. :)
2020. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, én a legtöbb kozmetikusnak elvenném az engedélyét is :D


amit némelyik művel mások arcának a széttrancsírozása okán. Komolyan mondom, büntetném.

De nyilván az ilyen-olyan oxigén kezelések, peelingek meg esztétikai beavatkozások, maik mondjuk inkább orvosi, mint kozmetikus kategória, rengeteget segít az ember bőrén, viszont nem kötelező érvényű, hogy csak ezekkel lehet valakinek szép bőre.

2020. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudnak olyan károkat csinálni,ami nem visszafordítható.Egy fodrász a hajvágással nem.
2020. ápr. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!