Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy tinédzsernek heti hányszor...

Egy tinédzsernek heti hányszor ajánlatos testápolóznia? Baj ha naponta egyszer fürdés után bekenem magamat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

dehogyis baj, sőt!:D

minél gyakrabban, minimum hetente 1-2 alkalommal.:)

2010. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A testápolókban rengeteg káros anyag van, csak olvasd el az összetételt.

Én nem kenném vele magam mindennap. Ha hidratálni szeretnéd a bőröd, inkább igyál több vizet, de ne testápolózz.

2010. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem testápolózom magam mégsem száraz a bőröm.Tele vannak a testápolók mindenféle káros anyaggal.
2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száraz a bőröm, szóval ajánlatos naponta bekennem.
2010. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:22 testápolója válogatja. Van olyan minőségű testápoló, amit bátran lehet akár naponta is használni. Én mondjuk 1-2 hetente használom, de nem is vagyok tinédzser :)
2010. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem, amit nagyon reklámoznak midnen plázában a seacret-től van testápolóm.
2010. júl. 27. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ahányszor bekened vele magad én egyáltalán nem használok testápolót


16/ L

2010. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a konkrét márkát, de ha úgy érzed, gond lehet a minőségével, irritálja a bőrödet, akkor nagyon ajánlom figyelmedbe az alábbit:


A plázákban, TV-ben, óriásplakátokon AGYONreklámozott termékek minősége tipikusan a nagyon gagyitól az alsó középkategóriáig terjed. Ritkán akad köztük egy-két elfogadható minőségű. Ez nem csak a testápolókra, hanem a teljes testápolás, személyes higiénia piacra igaz. Meg persze sok minden másra is, de azzal messzire mennénk.


Az egész arról szól, hogy óriási küzdelem megy a vásárlókért, és ehhez a cégek különböző eszközöket alkalmaznak. Ebben benne van az ár a kiszerelés a minőség, de főleg a marketing. Az igazán jó termékeknél a stratégia egyik legfontosabb eleme, hogy a vásárló elégedett marad, így jó eséllyel újra és újra és újra megveszi. A gagyinál a vásárló nem lesz különösebben elégedett, legalábbis annyira nem, hogy azt érezze, hogy ez sokkal jobb volt a többinél. Ezért folyamatosan nyomatni kell a reklámot a tudatalattijába, hogy mégis megvegye. Folyton azt a márkanevet látod és hallod, ezért hiába gagyi, sokkal jobb imidzse lesz számodra.

Mellesleg ezek a reklámozott szharok szinte mind állatkísérletesek.

Úgyhogy a rendszeres testápoláshoz nem javaslom.

2010. júl. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom:D. Pl a köhögés elleni gyógyszerek semmit sem érnek. de nekem az orvosom mindíg felir egyet és az nagyon hat:D. de köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!