Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny, rosaceás és egyben...

Érzékeny, rosaceás és egyben pattanásosodásra hajlamos bőrre milyen fényvédőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Body Shopban vásároltam permetezős fényvédőt. Smink fölé kell fújni, 30 faktoros. Napközben is fújhatsz az arcodra...nekem ez vált be, mert volt amelyiktől nagyon kipattogtam.
2020. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rosaceára a fizikait szokták javasolni. (Ásványi/fizikai/mineral, összetevők között titanium dioxid és a cink oxid szerepel.) Amire mindenképp figyelj, hogy nyárra 50/50+ faktoros, egyéb évszakban pedig minimum 30-as. Jó kérdés neked mi válna be, meg persze pénztárca is sokat meghatároz. Paula's Choice, Uriage, Bioderma, Cosrx, Purito, Innisfree - én ezen márkák fényvédőit csekkolnám le. Ha fehér bőröd van, akkor pl. Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF30 (fehér réteget hagy, barna bőrűeknek gondolom nem előnyös), de vannak színezettek (az meg nekem nem jön be hófehérkeként), illetve a Purito Comfy Water SPF50+ elvileg "láthatatlan", én most várom Koreából a rendelésem. :D
2020. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!