Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire roncsolja a hajat a...

Mennyire roncsolja a hajat a szőkítés?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, először le kell szivatni az eredeti hajszínemet és csak aztán lehet befesteni szőkére, igaz? Mennyire fogja roncsolni? Ha jó minsőségű sampont, balzsamot és mondjuk hajolajat használok, akkor kevésbé fogja tönkretenni?


Egyébként eredetileg szőke a hajszínem, csak az idő múlásával besötétedett.


17/L



2020. máj. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember függő. Nekem nagyon roncsolta pedig vigyázok rá. Barátnőmnek szinte egyáltalán nem.
2020. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó. De először csak egy-két tincsen próbáld ki, az alapján el tudod dönteni, kiszőkíted-e az egészet.
2020. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Szerintem az lesz amit te, kedves utolsó írtál.😊
2020. máj. 14. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó a szőkítés. Persze embertől és mószertől függő, de a testvérem is ezt csinálta, és neki nagyon megritkult, és eltört a haja.
2020. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Mindenkepp roncsolja. Csodaszer nincs. Kezelhetetlen lesz egy ido utan. Rengeteg vackot kell ratenni es vasalni kell vagy durvan hokezelni h szepen alljon. Ezt nagyon valoszinu a szep szokek mind igy teszik
2020. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!