Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnám ezt hirdetni ?...

Hol tudnám ezt hirdetni ? (Ingyen hajvágás hölgyeknek)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a lényeg hogy régóta vonz női hajak vágása. És szerencsémre már volt hozzá szerencsém és sokan meg dicsérték a munkám. Nincs semmilyen fodrász képesítésem és nem is magyon szeretnék. És az lenne a kérdés hogy hol tudnám meg hirdetni esetleges kuncsaftokért. Természetesen ingyen csinálnám. Vagy bizonyos esetekben akár fizetnék is érte. Köszönöm a válaszokat előre.



2020. máj. 17. 21:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Most én leszek az 1 a millióból, és ez rohadt sok embernek nem fog tetszeni...

Én azert keresek női fodrászokat mert "elkalandozik a figyelmem" ha egy jóképű férfi hosszú percekig babrál a hajammal - szóval erre is lenne egy végtelenül minimális kereslet.

Ami gond, hogy ha rosszul vágná le, kifejezetten mérges lennék...

Szerintem vegyél részt fodrasz tanfolyamon ha nincsenek hátsó szándékaid, és keress bátor önkénteseket facebookon, ha meg a tevékenység szexuális vonatkozasa érdekel akkor keress trikofil közösségeket redditen, facen, meg még sok-sok egyéb platformon.

2020. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az egyik társkeresőn hasonló szöveggel keresett meg egy férfi. Mindenáron rá akart beszélni, hogy levághassa az amúgy teljesen jó frizurámat. Te ferfi vagy? Vagy pont te vagy ez a hajfétises?
2021. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Uppssz...most látom, hogy régi a kérdés😀😀😀
2021. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Ha szereted a hajat menj fodrásznak. Máskülönben könnyen a sitten fogod végezni.
2021. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
#14 miért kerülne sittre?
2021. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
48%
Ha erre élvezel, akkor szexhirdetésként add fel, hogy mindenki a helyén tudja kezelni.
2021. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#3 én nem a kettes vagyok, de már én is rosszul vagyok ezektől a kérdésektől. Már a hülye is tudja, hogy 1-2 éve ugyanazokat a kérdéseket teszi fel ugyanaz az ember ebben a témában, ugyanazokkal a szövegekkel, majd törli vagy pedig kiemeli a régi kérdését. Nem az érdekli, hogy hogyan tudná hirdetni, hanem ez a fétise. Kb mint a szőrmés ember, aki volt egyidőben ugyanitt. Úgyhogy valami fétises oldalon hírdesd kedves kérdező ne itt vegyél hülyére mindenkit.
2021. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
45%
Én egy vágást tervezek de nincs állandó fodrászom. Ha gondolod beszélhetünk
2022. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátban 18as és lehet tudok segíteni.
2022. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
Hová valósi vagy? Lehet róla szó hogy levágom a hajad amikyre akarod
2022. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!